The Originals Mikael

Mikael

Mikael

Zakladatel rodiny Mikaelsonů, mocný upír lovící své děti.

Sezóny 2
2013 - 2015

Mikael je jedním z nejmocnějších upírů na planetě, který založil slavnou rodinu Mikaelsonů. Mikael pochází už z 10. století, kde žil se svou manželkou Esther. Spolu se báli o bezpečí své rodiny, proto Esther vytvořila kouzlo, které proměnilo všechny členy rodiny Mikaelsonl v upíry.

Mikael vždy praktikoval tvrdý rodinný řád, díky němuž měli jeho potomci být silní a poslušní. Odjakživa nenáviděl svého nevlastního syna Niklause, kterým opovrhoval, hlavně z toho důvodu, že nebyl jeho synem.


Všechny Mikaelovy děti otce zradily a daly se na útěk. Od té doby po nich Mikael pátrá a snaží se je dostat ať to stojí, co to stojí. Mikaelovy plány se nedaří, ale dočká se chvíle, kdy bude velmi blízko – v městečku Mystic Falls. Zde je ale poražen a zabit.

I když je Mikael po smrti, stále je tu naděje, jak jej přivést mezi živé. Druhá strana světa se začne bortit, Mikael toho využije a zláká mocnou mladou čarodějku Davinu, která jej jako jediná může zachránit.

Mikael je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lenies

Největší hajzlík The Originals série. Bezcitný, bez kousku slitování, zabíjel kohokoli, jen aby se pomstil Klausovi. Ke svým dětem byl krutý a surový, až později se dozvídáme, že kvůli ztrátě první dcery, což ho ale nijak neomlouvá. Nikdy jsem jeho nenávist ke Klausovi pořádně nepochopila, Klaus za to, že byl bastard, přece nemohl. Skutečná zrůda, byl ovšem Mikael, i když tak označoval Klause, ovšem Klaus na něj nikdy zdaleka neměl.

13.4.2017 | 16:03:08
Moooos

Nope!

17.5.2016 | 17:55:45
VampKošilka

Nejzákeřnější a nejbezcitnější postava celého univerzu, co se neštítí ničeho, jde si tvrdě za svým a ke všem se chová jako hajzl. I like him.

3.5.2016 | 19:01:05
domloux

Původní taťka :D

27.1.2016 | 17:02:52

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás