The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Oliver

Oliver

Vzpurný vlkodlak.

Sezóny 2
2014 - 2014

Oliver je jedním z vlkodlaků, kteří se nachází v táboře nedaleko města New Orleans. O Oliverově minulosti toho víme poměrně málo, snad jen to, že se přidal k vlkodlačí smečce královského rodu Crescent.

Z Olivera, který se na první pohled zdá jako nevýrazný člen vlkodlačí smečky, se stane pěkný buřič a extrémista. Má velký problém s upíry, nenávidí je a snaží se všechny ostatní členy smečky přimět k tomu, aby se upírům postavili a bojovali s nimi. Díky svému řečnickému umění se mu ostatní členy smečky podaří přesvědčit.

Ze začátku se nejvíce pustí do křížku s Jacksonem Kennerem, který je společně s ním v jedné vlkodlačí smečce. Oliver a Jackson mají různé názory, ale brzy zjistí, že je lepší držet pospolu a bojovat společně, než proti sobě.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Fuj.

26.3.2023 | 21:57:19

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama