The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Davina Claire

Davina Claire

Mladá, ale zato velmi mocná čarodějka.

Sezóny 5
2013 - 2018

Davina Claire je mladou čarodějkou, která je v držení upířího vládce města New Orleans, Marcela. Davina je u Marcela dobrovolně, protože ji zachránil před obětováním. Od té doby je tajně na půdě místního kostela, přičemž o její poloze ví pouze Marcel a otec Kieran.

Davina je velmi mocnou čarodějnicí, která se nikdy neztotožnila se svým covenem, který ji chtěl navíc obětovat. Pro Marcela tvoří jakousi skrytou divokou kartu, se kterou dokáže rozprášit všechny své nepřátele.

I když je Davina spokojená se současným životem, něco ji přeci jen trápí – samota. Touží po tom být ve společnosti, dovádět, tančit, prostě cokoliv, co dělají normální lidé v jejím věku. Bohužel jí to Marcel dovoluje jen velmi zřídka, protože má velké starosti o její bezpečí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Podle mě asi nejsympatičtější postava .nevím co proti ní všichni mají, po tom všem co se jí stalo se dokáže k ostatním chovat hezky. Mně kdyby se stalo to co jí tak už asi ležím někde na psychiatrii.

20.12.2022 | 11:42:30
Elis Malfoy

Otravná a myslí si, že bez ní se zeměkoule nebude otáčet.

12.8.2020 | 23:36:43
Jiri007

tak Davinu jsem moc nemusel, jednou si hraje na silnou čarodějku, pak si hraje na slabou a necha sebou manipulovat se všemi, potom řika že chce byt milostiva ale přitom hleda každou možnost jak dosahnout sveho a to za použiti nasili bez ohledu co to pro ni bude znamenat jen aby si udržela moc.

redaktor
16.12.2019 | 9:47:19
KaraSnowAllen

Hodně doplácí na to, že její projev a pištivý hlásek jsou totálně nesympatické aspekty. Její ideály ujdou, dokážu to pochopit, ale v jednu chvíli si hraje na květinku, pak na strašnou badass, pak na ruku spravedlnosti, opravdu je ta postava spíše na obtíž a otravuje už jen svojí přítomností. Kdyby byla chytrá tak, jak se dělá, zmizela by dávno předtím, než jí vlastní kluk zabije. Nutno podotknout, že i herečka je hodně špatná. Celkově jsem jí měla ráda jen v první sérii, pak už je ta spíše do počtu, k ničemu jinému, než aby tam prudila a dělala dementní rozhodnutí strašně sama o sobě přesvědčená, přitom Klaus jí mohl oddělat dávno. Trubka, nemám jí ráda.

25.6.2017 | 21:32:45
Dark Angel

Krásna a milá mladá čarodejnica :) Prv som nemyslel, že bude patriť medzi moje obľúbené postavy, no postupne som si ju celkom obľúbil!

24.4.2017 | 10:30:50
Nikypiky92

Krasna.. Cekala jsem od ni vetsi potencial

26.3.2017 | 21:53:08
Kubaskou

První série super ale pak už to bylo jenom horší.

4.3.2017 | 19:29:58
OliviaBenson.

nejlepší postava, neskutečně tam bude chybět.. a Kolvina tak stejně, to byl nejlepší pár

28.10.2016 | 21:56:24
Vanessska

V TO je to rozhodně moje nejoblíbenější postava.. nebo spíš byla:/ KOLVINA 4eveer:**

18.10.2016 | 23:02:16
Lydie Martin

nejlepší je :3

23.5.2016 | 17:05:36
1

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama