The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Camille O'Connell

Camille O'Connell

Mladá studentka, která se nešťastnou náhodou zaplete do dění New Orleans.

Sezóny 5
2013 - 2018

V životě Camille O'Connell se stala rodinná tragédie, proto se vydala do města New Orleans, aby zjistila pravdu o smrti svého dvojčete Seana. V městě New Orleans se usadila, pravidelně rozmlouvá se svým strýcem Kieranem, stala se studentkou psychologie a přidělává si jako barmanka.

Do dění města New Orleans je vtažena nešťastnou náhodou. Cami padne do oka místnímu darebákovi a vládci Marcelovi, který v ní najde osudovou lásku. Pomocí intrik Cami kontroluje další darebák, Klaus Mikaelson, který se ji snaží použít proti Marcelovi.

Válka se mezi upíry, čarodějkami a vlkodlaky stupňuje a Cami si začíná vzpomínat na to, co ji Marcel a Klaus způsobili (byla totiž několikrát okouzlena). Nepomůže tomu ani to, že zjistí skutečnou příčinu smrti svého bratra Seana.

Camille O'Connell je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Nesnáším , extrémně nesympatická a k Klausovi se hodí Caroline a ne ona ..... Naštěstí nakonec Klaus skončil s Caroline … Soudím podle jejich posledního setkání

20.12.2022 | 12:13:08
Jiri007

Cami byla moje oblibena postava v každem viděla dobro a na nic si nehrala, nejvíc se mi zamlouvala jako Klausova psycholožka, barmanka a jako upírka se mi zamlouvala ke konci, bo ze začatku byla nevyrovnana, a ke Klausovi se tu hodila nejvíc a tvořili by dobrý par.

redaktor
16.12.2019 | 9:44:06
baraeliasova

Furt nemůžu uvěřit, že zemřela..

29.3.2018 | 17:35:19
KaraSnowAllen

Bez ní to už není ono. Nejlepší holka z celého universu podle mě. Krásná, inteligentní, vnímavá, pure goodness. S Klausem? Nejlepší pár ever, přijde mi hodně nedoceněná, přitom je báječná a moc mi tam chybí.

23.5.2017 | 12:23:31
Lydie Martin

Nejhorší postava…

19.4.2017 | 15:10:32
Nikypiky92

Uprimne? K Niklausovi mi sedela perfektne oproti Car. Skoda toho jejiho konce :(

26.3.2017 | 21:55:13
OliviaBenson.

skvělá postava a pravá hrdinka celého seriálu.. její smrt byla úplně příšerná a ten seriál pokazila

28.10.2016 | 22:00:42
Moooos

Byla fajn, je mi líto, že zemřela.

17.5.2016 | 17:54:58
LukeSimik

MILUJEM TUTO POSTAVU!

2.5.2016 | 18:09:57
VampKošilka

Klausova statečná barmanka. Bez srandy, tuhle postavu mám z celého seriálu nejraději. Vždy laskavá, snaží se v každém vidět to dobré. Vždy tam byla pro každého, kdo potřeboval pomoc. Moudrá, bystrá, silná, krásná, občas sice protivná, ale báječná. Nevím, jak to popsat, ale tato postava má v sobě takové kouzlo, takto smýšlející postava v celém universu prozatím nebyla. Jedna z nejlepších ženských postav, které jsem viděla. Ke Klausovi se hodila nejvíc.

1.5.2016 | 13:47:39

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama