The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

S04E01: Gather Up The Killers

S04E01: Gather Up The Killers

O pět let později… V den pátého výročí Klasovy porážky, Marcel, jakožto král města, vítá v New Orleans upíry, z nyní již odpoutané Klausovy linie, jen aby zjistil, že představují nečekanou hrozbu jeho vládě. Tato skutečnost přiměje Marcela jít si pro radu k někomu překvapivému. Mezitím, co se Hayley blíží k léku, který jí umožní oživit Elijaha a probudit spící Mikaelsonovy, stojí před závěrečným úkolem, který jí donutí učinit nemilosrdné rozhodnutí.

sk
17.3.2017
1 050 000
43 minut

Základní info:

Trailer k první epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, Alistair byl fakt namyšleny, jeho pycha mu přinesla velky pad a Klaus jak to tam rozbalil v tom kruhu tak to fakt nemělo chybu a Marcel to klidně mohl udělat i sam, ale Klaus je mnohem lepší prostředek, a shledani Hayley a Elijaha fakt nemělo chybu, a ten konec byl fakt zajimavy.

redaktor
4.12.2019 | 18:21:37
Dark Angel

Lepší začiatok série som si ani nevedel predstaviť :D Najlepšia prvá epizóda zo všetkých sérií! Dal by som viac ako 100 %!! Hayley doslova valcovala a to ako sa premenila, no pecka (y) Nečakal som že ubehne 5 rokov… Hope nám už vyrástla… Marcel vládne… všetci Originals sú už späť. Teším na Bexs a Kola v ďalšej časti :D Celkovo táto séria vyzerá, že bude iná a veľmi dobrá snáď to bude v takomto duchu pokračovať :D

6.6.2017 | 10:02:53
Golradir

Parádní začátek, jsem zvědavej, co bude v tomto seriálu znamenat symbol Uroborose :)

20.4.2017 | 21:40:17
Jannik

Úžasné, je toho mnoho na co se těšit dál :)

27.3.2017 | 7:24:45
227petr

Boží start! Pokud to takto bude pokračovat, mohla by být 5. série jistá a klidně by mohla být i plnohodnotná :)

23.3.2017 | 20:35:15
Lusyta

Tak start byl jednoznačně super ! Jen tak dál ! Klaus je prostě best !!! Těším se až lépe poznáme Hope!

22.3.2017 | 23:02:52
Jelinek

Super! Super! Super!

21.3.2017 | 15:25:55
BARBARKA

Skvělé, úžasné …tak dlouho jsem čekala :-) Škoda jen, že je to zkrácená série:-( jsem naprosto spokojená a těším se na další díl ať už nás čeká cokoli. Malou Hope vybrali dobře … celý tatínek:-) a snad časem taky přispěje svým dílem, je přece čarodějka a náznaky tady už jsou vidět …

21.3.2017 | 13:37:45
Karen90

První díl byl opravdu zábavný. Žádná zbytečná omáčka okolo,super atmosféra, pěkně to odsýpalo, všechny postavy tam měly svoje místo a nikdo mi nelezl na nervy. Kdyby to takhle pokračovalo, byla bych spokojená. Marcel mě nijak neštve, má svoje důvody, Klaus je pořád frajer, Vincentovi fandím od začátku a scéna, ve které Hayley vycítí, že Elijah stojí za ní, mě vážně dojala. Konec měl nádech až mysteriózní detektivky, tak jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.

21.3.2017 | 9:05:03
GingerGin

Skvělé :D Rozhodně celá ta atmosféra se mi líbí mnohem víc než u TVD. Jasně, TO bylo vždycky tak nějak „temnější“ a „dospělejší“ než TVD. Nemluvě o tom, že tam nebylo tolik těch romantckýh zápletek a milostných trojúhelníku, zato však víc badass upírů a čarodějnic. A tenhle díl nezklamal. Ten konec,…u toho jsem málem měla strach :D Hayely skvělá, jen mě lehce vytáčí Mary, doufám, že tam bude jen okrajově. Marcel nebyl špatný, Klaus výborný, badass Freya…s tou to ještě bude zajímavé, hádám, že se teď s Hayely nepohodne. No a pak samozřejmě Hope a moje láska Elijah :D To, jak dostal ty zbylé upíry…a pak jen přišel za Hayley a oblékl ji své sako :D :D Škoda, že neměli ještě alespoň jednu nějakou scénu.

19.3.2017 | 23:42:18
1

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama