The Originals Popis

The Originals

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

V rodině je síla. Rodina Původních upírů si před tisícem let přísahala věrnost a oddanost. Zavázali se, že zůstanou spolu. Vždy a navěky. Nyní, když přešla staletí, všechny rodinné svazky jsou rozbité. Čas, tragédie a touha po moci roztrhala všechna pouta Původní rodiny.

Když Klaus Mikaelson, Původní hybrid (vlkodlak-upír), dostane záhadný tip, že ve francouzské čtvrti v New Orleans se proti němu chystá spiknutí, vrací se do města, které jeho rodina pomohla vybudovat. Jeho otázky ho dovedou až k Marcelovi, jeho bývalému chráněnci, nyní ďábelskému a charismatickému upírovi, který má úplnou kontrolu nad lidmi, upíry a všemi nadpřirozenými bytostmi v New Orleans.


Jelikož chce pomoci bratrovi najít vykoupení za jeho hříchy, následuje Elijah Mikaelson Klause do New Orleans. Brzy zjistí, že se zde nachází i vlkodlačice Hayley, která při hledání členů její rodiny padla do rukou mocné čarodějky Sophie Deveraux. Napětí mezi nadpřirozenými bytostmi se stále stupňuje a Marcel sbírá všechny síly, aby si udržel svou moc. Klaus ovšem připravuje spolu s Elijahem a čarodějkami vzpouru, která by krutovládu Marcela svrhla.

Zatímco Elijah s Klausem čekají, zda Rebekah kvůli nim opustí Mystic Falls a připojí se k rodině, oba se snaží pro Klause získat zpět, co bylo jeho – sílu, město a rodinu. Pak bude New Orleans opět pod nadvládou Původních upírů.

Seriál The Originals by nikdy nevznikl bez seriálu The Vampire Diaries, ve kterém se hlavní postavy tohoto seriálu objevily. Původní se stali natolik oblíbenými, že jim prostě musel vzniknout vlastní seriál. Premiéra se konala 3. října 2013 na stanici CW. Seriál The Originals vznikl díky tvůrkyni Julii Plec.

(Klaus a jeho rodina, přátele i nepřátelé. Foto: CW)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu The Originals

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mishska

I když jsem na začátku druhé série, tak prostě pořád to u mě je nejlepší! Hlavně miluju Klause a jeho představitele:333 a Elijaha také:) moc nemusím Camille:/:D Miluju původní rodinku, takové rodinné drama se mi prostě líbí <3 co dodat… původní zůstanou navždy v mém srdci:) možná si je zase někdy zopakuju, abych věděla jak úžasní byli i v TVD když tam poprvé přišli:)

2.8.2019 | 15:33:14
PRINC180

Je to originální moc se mi líbí tento serial lepší než TVD myslel jsem že to bude další seriál pro teenage a velice jsem se mýlil seriál jsem hltal škoda konce Klaus ,Ellijah super zahraný na seriál jsem se musel podívat znovu a vychutnat v celku a to je super lepší seriál o upírech není. Proto nové hodnocení po roce.

7.12.2018 | 19:23:38
Onlajn

Když už to vypadá, že mají vyhráno, objeví se zase někdo, kdo tam nadělá pořádnou neplechu. Ale i tak je to seriál, na který se dá koukat.

20.6.2018 | 16:12:01
Cats

Super serial..me je tedy lito,ze konci…Zlobivy vampirci jsou bozi :)

18.5.2018 | 1:31:31
tiitynka

Miluji tenhle seriál, ale to jejich neustálé oživování už mě někdy štve.

7.5.2018 | 19:42:37
Alessia116

Nejlepší seriál co jsem kdy viděla :) úplně jsem mu propadla :) doufám, že bude ještě hodně sérií a že nedopadne jako TVD :) Klaus, Elijah, Hayley, Hope, Marcel a Rebekah jsou nejlepší :)

17.5.2017 | 14:28:02
Dark Angel

Skvelý seriál dovolím si povedať, že lepší ako The Vampire Diaries. Viac temnejší a sexi :D Trojica Originals Nik, Eljah a Rebekah proste TOP! „Always and forever“

20.4.2017 | 23:10:51
Kubaskou

Hodně dobrý seriál ale hvězda dolů za neustále oživování a podobně.

4.3.2017 | 19:25:42
Viki005

Najlepší seriál aký som kedy pozerala :). Postavy a dej sú perfektné. VRELO ODPORÚČAM!!

23.4.2016 | 17:11:50
LPSTomCZ

Nejlepší seriál !!! Škoda že místo Kola(Jestli ho teda vůbec oživí) Neoživí Toho herce co hrál to tělo čaroděje :( Ten byl super ! Mám ho rád tak chcu ať ho oživí !

18.8.2015 | 9:09:45

Stav překladu

Epizoda S05E13: When The Saints Go Marching In

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Moreene

Korekce: @LadyAlex

Připravujeme verze The Originals:

  • The Originals – 05×13 – When The Saints Go Marching In.AMZN.WEBRip-NTG

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás