The Originals Popis

The Originals

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.


V rodině je síla. Rodina Původních upírů si před tisícem let přísahala věrnost a oddanost. Zavázali se, že zůstanou spolu. Vždy a navěky. Nyní, když přešla staletí, všechny rodinné svazky jsou rozbité. Čas, tragédie a touha po moci roztrhala všechna pouta Původní rodiny.

Když Klaus Mikaelson, Původní hybrid (vlkodlak-upír), dostane záhadný tip, že ve francouzské čtvrti v New Orleans se proti němu chystá spiknutí, vrací se do města, které jeho rodina pomohla vybudovat. Jeho otázky ho dovedou až k Marcelovi, jeho bývalému chráněnci, nyní ďábelskému a charismatickému upírovi, který má úplnou kontrolu nad lidmi, upíry a všemi nadpřirozenými bytostmi v New Orleans.


Jelikož chce pomoci bratrovi najít vykoupení za jeho hříchy, následuje Elijah Mikaelson Klause do New Orleans. Brzy zjistí, že se zde nachází i vlkodlačice Hayley, která při hledání členů její rodiny padla do rukou mocné čarodějky Sophie Deveraux. Napětí mezi nadpřirozenými bytostmi se stále stupňuje a Marcel sbírá všechny síly, aby si udržel svou moc. Klaus ovšem připravuje spolu s Elijahem a čarodějkami vzpouru, která by krutovládu Marcela svrhla.

Zatímco Elijah s Klausem čekají, zda Rebekah kvůli nim opustí Mystic Falls a připojí se k rodině, oba se snaží pro Klause získat zpět, co bylo jeho – sílu, město a rodinu. Pak bude New Orleans opět pod nadvládou Původních upírů.

Seriál The Originals by nikdy nevznikl bez seriálu The Vampire Diaries, ve kterém se hlavní postavy tohoto seriálu objevily. Původní se stali natolik oblíbenými, že jim prostě musel vzniknout vlastní seriál. Premiéra se konala 3. října 2013 na stanici CW. Seriál The Originals vznikl díky tvůrkyni Julii Plec.

(Klaus a jeho rodina, přátele i nepřátelé. Foto: CW)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu The Originals

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PRINC180

Je to originální moc se mi líbí tento serial 100%......... je lepší než The Vampire Diaries to je můj názor

22.4.2018 | 19:59:28
Alessia116

Nejlepší seriál co jsem kdy viděla :) úplně jsem mu propadla :) doufám, že bude ještě hodně sérií a že nedopadne jako TVD :) Klaus, Elijah, Hayley, Hope, Marcel a Rebekah jsou nejlepší :)

17.5.2017 | 14:28:02
Dark Angel

Skvelý seriál dovolím si povedať, že lepší ako The Vampire Diaries. Viac temnejší a sexi :D Trojica Originals Nik, Eljah a Rebekah proste TOP! „Always and forever“

20.4.2017 | 23:10:51
Kubaskou

Hodně dobrý seriál ale hvězda dolů za neustále oživování a podobně.

4.3.2017 | 19:25:42
Viki005

Najlepší seriál aký som kedy pozerala :). Postavy a dej sú perfektné. VRELO ODPORÚČAM!!

23.4.2016 | 17:11:50
LPSTomCZ

Nejlepší seriál !!! Škoda že místo Kola(Jestli ho teda vůbec oživí) Neoživí Toho herce co hrál to tělo čaroděje :( Ten byl super ! Mám ho rád tak chcu ať ho oživí !

18.8.2015 | 9:09:45
Dana_Severide

Tenhle seriál předčil moje očekávání! Bála jsem se, že to bude další teenage etuda jako VD, ale každý díl jsem přímo hltala a těšila se na další.

31.7.2015 | 20:53:05
Lady of Dorne

No určite 100× lepšie ako preťahujúce sa upírske denníky.

24.7.2015 | 2:42:46
petulkasBR

Dokonalý seriál :)

24.2.2015 | 17:26:45
klaras198

Naprosto boží :)

2.2.2015 | 21:06:29

Stav překladu

Epizoda S05E01: Where You Left Your Heart

cz80%
Odhadované dokončení dnes 5:59

Překlad: @Moreene

Připravujeme verze The Originals:

  • … AVS – SVA

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1.-3. díle páté řady?

Co nás čeká v 1.-3. díle páté řady?

Čeká nás již avizované shledání Caroline a Klause. Představení nového, pohledného, upířího spolužáka Hope – Romana. A v neposlední řadě se dozvíme, jaký je Elijahův život, když nemusí dávat pozor na Klause.

Reklama

Nejlepší epizody páté série

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás