The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

S05E08: The Kindness of Strangers

S05E08: The Kindness of Strangers

Chambre De Chasse – Lovecká komnata už zase… Vzhledem k vážné situaci, která v New Orleans panuje, jsou sourozenci Mikaelsonovi nuceni odložit stranou své neshody a spolupracovat na tom, aby unikli z „chambre de chasse“.

sk
14.6.2018
860 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, libilo se mi že tu byla hlavně Rebeka, ktera bratry navzajem povzbuzovala, a snažila se je dat dohromady a konečně se rodina pak dala znovu dohromady, jen Elijaha mi bylo lito jak se mu vratila pamět, a dopisy ktere Klaus měl od Hayley byly fakt dojemne a flashbacky take.

redaktor
14.12.2019 | 15:50:52
Dark Angel

Najlepšia časť série bez pochýb! A to nielen preto že Rebekah a Kol boli späť. Táto časť mala myšlienku a bola veľmi emotívna! (y)

2.12.2018 | 15:37:19
theCrey

Užásný díl.. Elijah konečně zpět, a dopis co četl Klaus mne dostal…

29.7.2018 | 20:21:48
AmandaClark

Krásna epizóda, preplakané posledné tri časti… :( Hayley to s Klausom nikdy nevzdala…

18.7.2018 | 3:21:04
Alessia116

Tak tenhle díl byl skvělý a velmi dojemný. Zbožňuji když jsou všichni Mikaelsonovi pohromadě :) Konečně se snad vrátil starý a dobrý Elijah, to jak trpěl kvůli Hayley… Říkám si, zda se dočkám happyendu Marcela a Rebeky. Kole nikdy nezklame… :) A Klaus? Prostě nenahraditelný…snad už konečně bude moct být s Hope, teda pokud v tom zase nebude nějaký háček, vzhledem k tomu, jak lehké to bylo…proč na to nepřišli už dřív? Vážně se ještě něčemu divím? Po tomhle díle doufám, že se nějakým způsobem vrátí Hayley…Hope dokáže nemožný :)

24.6.2018 | 10:54:42
DennyB

Tak uřvaná jsem u TO ještě nebyla:D.. hodně emotivní díl

21.6.2018 | 3:19:44
Venda5N

Bulím ještě teď.. Elijahova bolest, Klaus a dopisy… Kol byl super a Marcel taky. Bex… Flashbacky s Hayley nejvíc… Krásný a dojemný díl :-) (y)

17.6.2018 | 15:27:35
BARBARKA

Tentokrát to nebylo tak špatné. Dokonce jsem se podívala znovu. Zachránily to vzpomínkové scény s Hayley, viděli jsme, jak se vyvíjel Klausův vztah k ní a ačkoli ji nemiloval, ctil a uznával ji jako matku svého dítěte nakonec se naučil ji respektovat jako osobnost a chránit jako ostatní své nejbližší. Aspoň že tak. Jinak si nemůžu pomoct a čím dál víc nesnáším Hope. Celé to zavinila, spustila to, se když rozhodla Hayley odklidit uspanou z cesty … prostě fracek čarodějný. … na co sáhla, z toho byla jen další pohroma a problémy ..... jako miminko, batole a sedmiletá byla k sežrání, ale teď … Pokrok pro mě je, že jsem méně naštvaná a těším se na další díl. A pokud bude Elijah trpět ještě více, tak jen dobře … doufám, že už nebude realizovat své další tak oblíbené zkázonosné nápady.

16.6.2018 | 15:33:23
KaraSnowAllen

Dojemný díl, lepší než předchozí. Skoro jsem se rozbrečela, když Klaus našel Hayliny dopisy pro něj. Hope Andrea Mikaelson, asi nejlepší scéna z dílu. Jsem ráda, že se Hayley dostalo úcty, kterou si zasloužila, že to nebyla jen vlkodlačice, co otěhotněla s Klausem, ale že něco symbolizovala a byla něčeho součástí.

16.6.2018 | 9:35:57
Fifipek

Nejlepší díl série, nicméně se nemůžu zbavit pocitu, že na konci nechá kromě Hope všechny pochcípat a já budu fest nasranej :/

15.6.2018 | 1:20:35
1

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama