The Originals S05E08: The Kindness of Strangers

S05E08: The Kindness of Strangers

S05E08: The Kindness of Strangers

Chambre De Chasse – Lovecká komnata už zase… Vzhledem k vážné situaci, která v New Orleans panuje, jsou sourozenci Mikaelsonovi nuceni odložit stranou své neshody a spolupracovat na tom, aby unikli z „chambre de chasse“.

cz sk
14.6.2018
860 000
42 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dark Angel

Najlepšia časť série bez pochýb! A to nielen preto že Rebekah a Kol boli späť. Táto časť mala myšlienku a bola veľmi emotívna! (y)

2.12.2018 | 15:37:19
theCrey

Užásný díl.. Elijah konečně zpět, a dopis co četl Klaus mne dostal…

29.7.2018 | 20:21:48
AmandaClark

Krásna epizóda, preplakané posledné tri časti… :( Hayley to s Klausom nikdy nevzdala…

18.7.2018 | 3:21:04
Alessia116

Tak tenhle díl byl skvělý a velmi dojemný. Zbožňuji když jsou všichni Mikaelsonovi pohromadě :) Konečně se snad vrátil starý a dobrý Elijah, to jak trpěl kvůli Hayley… Říkám si, zda se dočkám happyendu Marcela a Rebeky. Kole nikdy nezklame… :) A Klaus? Prostě nenahraditelný…snad už konečně bude moct být s Hope, teda pokud v tom zase nebude nějaký háček, vzhledem k tomu, jak lehké to bylo…proč na to nepřišli už dřív? Vážně se ještě něčemu divím? Po tomhle díle doufám, že se nějakým způsobem vrátí Hayley…Hope dokáže nemožný :)

24.6.2018 | 10:54:42
DennyB

Tak uřvaná jsem u TO ještě nebyla:D.. hodně emotivní díl

21.6.2018 | 3:19:44
Venda5N

Bulím ještě teď.. Elijahova bolest, Klaus a dopisy… Kol byl super a Marcel taky. Bex… Flashbacky s Hayley nejvíc… Krásný a dojemný díl :-) (y)

17.6.2018 | 15:27:35
BARBARKA

Tentokrát to nebylo tak špatné. Dokonce jsem se podívala znovu. Zachránily to vzpomínkové scény s Hayley, viděli jsme, jak se vyvíjel Klausův vztah k ní a ačkoli ji nemiloval, ctil a uznával ji jako matku svého dítěte nakonec se naučil ji respektovat jako osobnost a chránit jako ostatní své nejbližší. Aspoň že tak. Jinak si nemůžu pomoct a čím dál víc nesnáším Hope. Celé to zavinila, spustila to, se když rozhodla Hayley odklidit uspanou z cesty … prostě fracek čarodějný. … na co sáhla, z toho byla jen další pohroma a problémy ..... jako miminko, batole a sedmiletá byla k sežrání, ale teď … Pokrok pro mě je, že jsem méně naštvaná a těším se na další díl. A pokud bude Elijah trpět ještě více, tak jen dobře … doufám, že už nebude realizovat své další tak oblíbené zkázonosné nápady.

16.6.2018 | 15:33:23
KaraSnowAllen

Dojemný díl, lepší než předchozí. Skoro jsem se rozbrečela, když Klaus našel Hayliny dopisy pro něj. Hope Andrea Mikaelson, asi nejlepší scéna z dílu. Jsem ráda, že se Hayley dostalo úcty, kterou si zasloužila, že to nebyla jen vlkodlačice, co otěhotněla s Klausem, ale že něco symbolizovala a byla něčeho součástí.

16.6.2018 | 9:35:57
Fifipek

Nejlepší díl série, nicméně se nemůžu zbavit pocitu, že na konci nechá kromě Hope všechny pochcípat a já budu fest nasranej :/

15.6.2018 | 1:20:35
Car

lepsi nez predchozi casti, nicmene zde furt plati to stejne, jako dopusd – Plec ruined everything, vazne bych nechtela byt v kuzi Elijaha, je mi ale divne ze to Plec udelala takhle ani ne v polovine serie, ona si potrpi na dramaticke zavery, ale co uvidime, treba to neni posledni smrt, a Mabekah? tem asi taky neda uz pokoj jak tak koukam, jsem ale rada ze se tam objevila a stejnak tak Kol :-) flashbacky s Hay super, konecne se objevila taky, chybi :-(

14.6.2018 | 22:44:01

Stav překladu

Epizoda S05E13: When The Saints Go Marching In

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Moreene

Korekce: @LadyAlex

Připravujeme verze The Originals:

  • The Originals – 05×13 – When The Saints Go Marching In.AMZN.WEBRip-NTG

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás