The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Diego

Diego

Člen Marcelova vnitřního upírského kruhu.

Sezóny 1
2013 - 2014

Diego žil kdysi dávno poklidný život, ale jednoho dne jeho rodinu přepadla skupina vlkodlaků. Otec, matka i sestra podlehli a Diego je měl následovat, protože byl vážně zraněn. V tom se ale objevil Marcel, smiloval se nad Diegem a zachránil jej tím, že jej proměnil na upíra. Od té doby Diego od srdce nenávidí vlkodlaky.

Diego se stal postupem času velmi vlivným upírem, protože vstoupil do vnitřního kruhu upírů, tedy upírů, kteří jsou hlavními pobočníky vůdce Marcela. Zde se seznámil s Thierrym a stali se z nich dobří přátelé. Oběma se nelíbilo, že do města přišli Původní upíři a nárokovali si vládu nad New Orleans.

Původně byl Diego „jedním z upírů“, ale postupně se z něj stává důležitý člen Marcelovy armády. Je znám svým častým hněvem, který si vylívá hlavně nad vlkodlaky a Původními. Také nemá v oblibě místní čarodějky.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Divnej.

26.3.2023 | 22:10:23
Dark Angel

Tohto upíra som mal celkom rád :D

20.4.2017 | 22:34:09
TheFallenLordJimmy

Když už nic, tak mě dostal větou: ,,Hey, what's up little man ?"

6.12.2014 | 11:46:05

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama