The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Joshua Rosza

Joshua Rosza

Mladý kluk, který se stal součástí Marcelovi upíří armády.

Sezóny 5
2013 - 2018

Na začátku seriálu se s Joshem setkáváme jako s člověkem, který je přivezen do Marcelova sídla jako rukojmí, byl totiž zajat na Marcelově party. Josh je předveden před Marcela a ten rozhodne, že nezemře, ale stane se upírem.

Josh je řadovým upírem, který nemá ani právo na prsten, díky němuž by mohl volně chodit po slunci. Jak se příběh vyvíjí, tak Josh poznává Davinu, se kterou se velmi skamarádí a stanou se z nich nejlepší přátelé. Davina mu také vytvoří již zmiňovaný prsten, díky čemuž se jejich přátelství ještě více prohloubí.

Josh je rozumným mladým mužem, kterého přitahuje mužské pohlaví, proto nemá o Davinu zájem, jak by se mohlo na první pohled zdát. Později se totiž začne zajímat o vlkodlaka Aidena, který jej začne velmi přitahovat. Josh však brzy pozná, že vztah mezi vlkodlakem a upírej nejde dohromady.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

❤️

26.3.2023 | 21:56:51
anicka.nah

docela koťátko :D

13.3.2016 | 11:48:43
Jamalinka

Hodný kluk…

7.3.2016 | 18:47:15

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama