The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Aiden

Aiden

Joshuův vlkodlačí přítel.

Sezóny 2
2014 - 2018

O Aidenovi toho moc nevíme. Je součástí Jacksonovi smečky, která se nachází v zátoce poblíž New Orleans. I přes svou poměrně klidnou povahu je někdy až zbytečně vzpurný, což mu ubírá na popularitě.

Aiden se poprvé objevuje u Marcela, kterému oznamuje, že upíři byli zakázáni v celém městě New Orleans. Marcel je proti tomu, proto mu Aiden ukáže, že nežertuje.

Brzy Aidena vyhledá Niklaus Mikaelson, který jej získá jako svého zvěda. Od té doby Aiden pracuje pro Niklause a zjišťuje vše, co se děje v Jacksonově smečce. Zároveň jej povzbuzuje k tomu, že má na to, aby se stal novým vůdcem smečky. Tím se chce Niklaus zbavit Jacksona.

Aiden se seznámí s upírem Joshuem a vyvine se mezi nimi velmi dobrý vztah. Tento vztah nakonec přejde až na to, že spolu začnou chodit, protože jsou oba dva gayové.

Aiden je…

  • bratrem Nicka

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Má dost divný hlas.

26.3.2023 | 22:12:44
dCate

Měla jsem ho ráda..

25.3.2017 | 18:17:08
Brilliant

Super postava, škoda, že tak brzo „zařval“ :D

24.6.2016 | 20:58:44

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama