The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Niklaus Mikaelson

Niklaus Mikaelson

Vzpurný hybrid, jeden z nejsilnějších stvoření na světě, velký lídr.

Sezóny 5
2013 - 2018

Niklaus Mikaelson, jeden z největších zlosynů na Zemi a vůbec. Niklaus pochází z rodiny Mikaelsonů, ale není jejich přímím členem. Po matce je sice Mikaelson, ale po otci ne, ten je nám velkou neznámou. Jediné, co víme, je, že byl vlkodlak.

Na začátku 10. století měla matka Esther o bezpečí své rodiny starosti, proto na všechny uvrhla kouzlo, kterým rodinu proměnila v upíry, čímž získali dar nesmrtelnosti. Nejvíce to odnesl Niklaus, který začal pociťovat divnou změnu uvnitř sebe – stal se z něj vůbec první hybrid, který vznikl mixem upíra a vlkodlaka. Tím získal veškeré výhody obou ras, což z něj dělá velmi silné stvoření.

Od svého narození jej jeho nevlastní otec nenáviděl, protože byl potomkem jiného muže. Klaus to od svého otce neustále schytával, proto před otcem uprchl a ten jej velmi dlouhou dobu pronásledoval.

Klausovým snem je vládnout městu New Orleans, protože mu právem patří, kvůli tomu, že si jej získal pro sebe. Během jeho nepřítomnosti se vlády ujmul jeho upíří potomek Marcel, který se nově získané moci nechce zbavit. Tím se dostávají do konfliktu, protože jen jeden muž může vládnout tak velkému městu.

Mezi Klausovy hlavní vlastnosti jednoznačně patří síla, hněv a touha po moci. Je to skvělý vůdce, touží po tom, získat armádu, se kterou by rozprášil všechny své nepřátele.

Niklaus Mikaelson je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Super postava ,jen se mohl líp chovat ke Kolovi a na začátku je Freye.

26.3.2023 | 22:04:27
Jiri007

tak Klaus je jednoznačně moje nejoblibenějši postava, je nejlepši a nejhorši zaroven, libi se mi jeho styl a jak si vždycky uživa když je po něm a když mu to ostatni rozmlouvaji tak si jde za svym bez ohledu na cenu pro ostatni.

redaktor
17.12.2019 | 12:41:32
-Skinner-

Vynikajúca postava. Joseph Morgan ho hraje fantasticky a Klaus sa radí k mojim najobľúbenejším seriálovým postavám vôbec.

28.9.2019 | 12:36:36
bloody_maniac

nejlepší z nejlepších <3

29.4.2018 | 18:24:23
Katarina Ivanovna

You´re the best, love… :D

18.12.2017 | 4:04:07
GingerGin

Teď je až nějak moc „kladný“ a tím ztrácí své kouzlo. Ale zase o jeho nápravě ten seriál byl, tak si nemůžu tak moc stěžovat :D Jen mi teda vadilo, jak byl v první sérii ufňukaný, co se jeho rodiny týkalo. Především, když neustále zmiňoval, jak ho jeho sourozenci stále zrazují a neprojevují mu dostatek lásky, zatímco jim zvesela zabodával dýky do srdce, případně je pokousal :D

24.5.2017 | 23:37:38
Dark Angel

Nik je Nik :D aj napriek jeho temnej, sebeckej a monštruóznej stránke ho všetci milujú :D a ja tiež! Veľký credit hercovi, ktorý ho stvárňuje!

20.4.2017 | 23:13:47
Boom

Někdy naštve, ale i tak BEST!

18.4.2017 | 16:10:49
KaraSnowAllen

Upřímně, at udělá jakoukouliv broskovovinu, tak ho mám ráda. Jediný, čím by mě nasral by bylo to, kdyby se dal dohromady s Caroline a to ještě možná.

28.3.2017 | 17:45:39
Nikypiky92

TOP postava! A nemyslim to ted jen hercem ale opravdu postavou.. :)

26.3.2017 | 21:47:46

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama