The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Marcellus Gerard

Marcellus Gerard

Ambiciózní upír, vládnoucí městu New Orleans.

Sezóny 5
2013 - 2018

Marcel je upír, kterému se povedlo ovládnout město New Orleans. Nedocílil by toho, kdyby nebylo jeho stvořitele Niklause Mikaelsona. Ten se jej někdy na začátku 20. století ujal, vycvičil jej a nakonec jej proměnil na upíra.

Po odchodu Klause z New Orleans, Marcel převzal iniciativu a ovládl město pro sebe. Zušlechtil jej, vyhnal čarodějky a nastolil vládu upírů. Po necelém století se Klaus vrací zpět, aby získal to, co mu právem patří.

Marcel svého stvořitele ve městě neuvítá vřele a nedovolí mu, aby si nárokoval to, co sám vytvořil. Tím se dostává do konfliktu s Klausem, který si nenechá nic líbit.

Marcel je odvážný a ambiciózní upír. Všichni upíři jej ve městě mají rádi, protože se všemi jedná jako s kamarády. Marcelovou jedinou slabostí je, že si ještě nenašel svou životní lásku. Pokoušel se o to u Rebekah, ale to se nepovedlo, protože se to nelíbilo Klausovi. Novou možností je mladá studentka Cami, kterou Marcel vtáhne do dění New Orleans.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Nevděčný.Musi pochopit že prostě není Mikaelson.Viz mu to řekl kol.(moc hezky)

26.3.2023 | 22:09:02
Jiri007

Marcel byl pro mě takovy pruměr, někdy mě štval někdy jsem mu fandil, ovšem to jak chtěl zabit Mikaelsony to mi u něj vadilo a potom jak se s nima dal zase dohromady tak potom jsem mu fandil, a bavili mě ty jeho rozpory když je s někym měl tak je uměl vyřešit.

redaktor
16.12.2019 | 19:21:19
Dark Angel

Tohto mám veľmi rád :D

23.4.2017 | 17:30:47
KaraSnowAllen

Nevděčník! Klaus mu vpadne do života s tím, že mu chce sebrat všechno, co si vybudoval, závidí mu, že dokázal to, co on ne, Kol zabije jeho adoptivní dceru, Freya a Elijah zničí veškeré naděje na její záchranu a přímo před ním, vidí jí plakat a naříkat a potom ho Elijah zabije a vyhodí přes most jako pytel hoven a ON NEPODĚKUJE! :D :D Pray for Mikaelsons, zníčili životy tolika lidem a nikdo jim za to nepoděkoval.

4.4.2017 | 14:30:27
Nikypiky92

Jeho chovani chapu. Nerozumim tomu nizkemu hodnoceni. Vzdyt je prima!

26.3.2017 | 21:51:01
Tynnatynny

Kokot nevděčná

26.3.2017 | 16:12:38
risteskaviky13

Je v pohodě . S Rebekou dělaj dokonalej pár.Ale naštval mě jak v 3×22 kousl Kola a Elijaha .A prej by Rebece neudělal nic co by jí ublížilo.Ale poslat její bráchy a sestru na smrt to mu je jedno…Doufám že ve 4 serii to bude lepší že se uzdravěj že Haley najde léky… a všechno bude fajn.

5.1.2017 | 12:33:56
Moooos

Sem tam mě svými činy štval, sem tam naopak.

17.5.2016 | 17:54:36
VampKošilka

Tak ten je naprosto v pohodě. Stará dobrá Klausova škola, ale poslední dobou je pro mě důlěžitý jen pro ten vztah s Rebekou, ale neztratí se. Má taky hodně svých dobrých scén, jen už to není tak dramatické jako v první sérce.

12.4.2016 | 12:51:23
golden.boo

Nebaví mě

26.5.2014 | 18:31:18
1

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama