The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Elijah Mikaelson

Elijah Mikaelson

Rozumný a seriózní člen rodiny Mikaelsonů. Vznešený Původní upír.

Sezóny 5
2013 - 2018

Elijah Mikaelson je příkladem upíra, který svou roli na světě bere vážně. Svou sílu upíra nezveličuje, nezabijí na potkání a ani kvůli krvi. Dalo by se o Elijahovi říct, že se jedná o nejvíce seriózního upíra vůbec.

Elijah pochází z rodiny Mikaelsonů, která má kořeny v 10. století. V dávných dobách se jeho rodiče rozhodli, že na svou rodinu uvalí kouzlo, které je přede všemi ochrání. Stručně řečeno, proměnili se na upíry, čímž získali nesmrtelnost. Elijah se svého nového já zděsil, ale poté jej přijal a akceptoval sebe sama jako upíra.

Elijah je nejvíce postižen svým nevlastním bratrem Niklausem, kterého nikdy nedokázal přimět k tomu, aby páchal dobro, místo zla. Za celou dobu své existence se s ním jen párkrát pohodl, proto mezi bratry panuje nepřetržité nepřátelství, které mírní pouze fakt, že jsou bratři.

Dobrotivý a rozumný upír, to je Elijah. Po své proměně na upíra nezneužíval svých schopností, proto proměnil minimum lidí na upíry. Je o něm známo, že se nerad dělí o své city, protože vždycky, když je někomu dá, tak dotyčná žena zemře.

Elijah už ztratil víru v jednotu své rodiny, ale nová naděje se zablýskla, když jeho kamarádka Hayley otěhotněla s Niklausem. To dítě, které se narodí, muže být světlou stránkou rodiny Mikaelsonů, díky kterémuž by rodina přišla ke konečnému vykoupení.

Elijah Mikaelson je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Perfektní.To co udělal na konci TO bylo nepopsatelné.Nas­ledival Niklause.

26.3.2023 | 22:06:24
Elis Malfoy

Dřív mi moc nevadil, ale teď ho fakt nemusím. Nejhorší ze sourozenců Mikealsonových a potom co kvůli němu zemřela Hayley :‑X

12.8.2020 | 23:25:06
Jiri007

Elijaha jsem měl rád, vždycky jednal za spravnou věc a ve jmenu rodiny a libi se že rodinu stavi nade vše a jeho styl oblekani je fakt dobry, a bylo mi ho lito když ho Hayley nejdřiv chtěla pak ne a potom znovu ano.

redaktor
17.12.2019 | 12:39:47
Sayuri-chan

Najlepšia postava ever. A tie jeho obleky ♥

12.6.2018 | 8:54:55
Cats

Kvadro nekvadro..kdyz se namichne,tak to lita…Super sympatak :)

18.5.2018 | 1:29:42
Anikitos

Jak mu někdo může dát míň než 100% ?

28.3.2018 | 16:35:54
anndy

v TVD jsem ho měla z jejich rodiny nejradši, v TO to s ním jde nějak z kopce

10.6.2017 | 19:40:56
GingerGin

Důvod, proč na to koukám. I když v poslední sérii měl hodně „divné“ období, doufám, že to je jen dočasné :D Já si ho prostě budu vždycky pamatovat ze 4. série TVD a z 1. série TO, kde byl nejlepší ;)

24.5.2017 | 23:34:16
Dark Angel

Noble Elijah! Vždy nahodený v saku :D Elegancia z neho priam srší pri každom jeho pohybe!. Pre rodinu ochotný dať aj nemožné! On Nik a Rebekah sú tri pevné piliere tohto seriálu, ktoré mu zabezpečujú istú kvalitu!

20.4.2017 | 23:23:35
KaraSnowAllen

Stává se z něj hroznej kokot a to jsem ho měla jeden čas nejradši.

28.3.2017 | 17:42:50
1

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama