The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

S04E04: Keepers of the House

S04E04: Keepers of the House

Zachránit Hope… V zoufalé snaze zachránit svou dceru se Hayley obrací na Marcela, aby jí pomohl zjistit více informací o tajemné síle, která se začala zaměřovat na děti z New Orleans. Klaus mezitím zůstává mimo s Hope. Elijah se společně se zdráhajícím se Vincentem vydávají na lov, který je uvrhne přímo do cesty nové, překvapivé hrozbě. Freya s Keelin musí dát stranou své neshody, protože se vydávají na cestu, která by mohla navždy změnit poměr moci v New Orleans. Tuto epizodu režíroval Joseph Morgan.

sk
7.4.2017
1 080 000
43 minut

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, spoluprace Marcela s Mikaelsony byla fakt dobrá a rozhovor mezi ním a Klausem neměl chybu, Klaus mu to dobře řekl že nechat Hope bez otce bylo špatne, a nechapu Willa proč se přidal k Prazdnotě, a že by Eliajh povraždil děti to by už bylo moc, a ten konec byl fakt zajimavy, kdo ví co ma Prazdnota za lubem s Marcelem a Klausem.

redaktor
5.12.2019 | 19:43:14
jolie.l

Freya and Keelin … super

18.6.2017 | 10:08:35
Dark Angel

Zatiaľ si každý diel v tejto sérií drží kvalitu aspoň pre mňa 100 %. Hoc mne tam k úplností chýba Bekah a Kol ale tak budíš… Zaujímavá zápletka s Hollow, som zvedavý ako sa to vyvinie ďalej :D Hudba na konci skvelá (y)

7.6.2017 | 10:08:28
Brilliant

Noo…na tu vlkodlačici jde zcela očividně Stockholmský syndrom (palec hore), Vincent je v popředí víc než Marcel, což je dobře, protože je jediný komu nešplouchá na maják v toto seroši (palec hore), hlavní úlohu hraje v podstatě Hayley (nuda, palec dolů), už poněkolikáté jsem si potvrdila, že seriály a filmy s dětmi, kde se děj okol dětí jsou nudné (alespoň pro mě, palec dolů), Klaus hraje druhé housle (no spíš třetí nebo čtvrté. palec dolů). Jinak celkem fajn. Mysteriózní záporák je doposud mysteriózní, ale doufám, že nabyde nějaké fyzické podoby :).

17.4.2017 | 1:55:04
Sweex34

Pěkně se to rozjíždí

14.4.2017 | 9:58:55
Upírka007

Parádní epizoda. Vyjímečně mi v ničem nevadil ani Marcel ani Vincent. Teď je to správně napínavé, dokonce malinko strašidelné :-D . Obzvlášť povedená režie a hudba. Na ten závěrečný song se musím podívat :-) .

12.4.2017 | 20:03:23
lenies

Díl depresivní a ponurý. Ze 4. finální série (a ano poslední, je to definitivní, další fakt nebudou) mám smíšené pocity. Proč proboha musí jako největšího záporáka dát něco, co se porazit nedá? Pokud je něco magické nadpozemské zlo, tak to nejde zničit. Dokud byli záporáci reálné postavy, se kterými se jde vypořádat, tak dobrý, pokud se film/seriál pouští na tenký led dobra a neporazitelného zla, tak to dobře není. Kolik seriálů tím kompletně pohřbili? Výkony a děj, Vincenta mám ráda, ukradl si díl pro sebe, Marcel a Klaus se moc nepředvedli, byli tam hlavně okrajově, stejně jako Freya. Malá Hope je fajn, ale bez Becy a Kola, to prostě nebylo komplet.

12.4.2017 | 15:37:20
OriginalHunter

parádne vymyslené séria ! čakám predlženie na 5 radu inak ma velmi sklamú serial napreduje každou sériou a 5 rada by mala byť hlavne o hope ako má aspon 17 a premení sa v hybrida čo bude vediet dokonca aj čarovat :D už sme tu mali heretikov takže tohto sa nebojím

12.4.2017 | 5:36:39
eli.hot

Ten konec! :) Dost dobrý!

11.4.2017 | 14:15:18
Lusyta

Joseph tu režii dal na 1* !!! Další super díl :-)

11.4.2017 | 3:07:43
1

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama