The Originals S04E03: Haunter of Ruins

S04E03: Haunter of Ruins

S04E03: Haunter of Ruins

Otcové a dcery… Po pěti dlouhých letech odloučení, se Klaus pokouší obnovit vztah se svou dcerou Hope. I když je zde pouto otce s dcerou, zbytek rodiny je stále neklidný. Elijah se snaží ukočírovat rozepři mezi Hayley a Freyou, aby určil, jak nejlépe ochránit rodinu. Dále v New Orleans přichází Vincent sdělit Marcelovi hrůzné tajemství ohledně jeho bývalé ženy Evy Sinclairové. Mezitím začíná pátrání po čarodějnici, která chce obětovat skupinu nevinných dětí – včetně Hope Mikaelsonové.

cz sk
31.3.2017
1 040 000
43 minut

Základní info:

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, shledani Hope a Klause bylo fakt dobré a traveni času obou bylo zajimave, a Rebeka fakt položila dobrou otazku co by Elijah dělal kdyby nebyl vazan k bratrovi, je škoda že Rebeka bude na pár dílu pryč, Kolova nepřitomnost mi tak vadit nebude, a Freya ta je fakt hustá, momentalně se mi zda že přebrala vedeni nad ostatnimi členy rodiny, a Hayley a Elijah jako pár jsou fakt dobři, a Marceluv vyraz jak viděl že se musi spojit s Mikaelsony to fakt nemělo chybu.

redaktor
5.12.2019 | 19:34:41
Dark Angel

Skvelá časť! Páčila sa mi celá Nik a Hope mali veľmi pekné scény. Minulosť okolo Evy a Vincenta taktiež veľmi zaujala. Rozhovor Rebekhy a Nika 100 bodov títo dvaja mali k sebe vždy najbližšie aj keď samozrejme mali medzi sebou aj nezhody, ale tie patria k životu predsa :D Reagujem na príspevky: Nik Rebekhu zabiť nikdy nechcel stačí si pustiť časť z cintorína znova :D To že bola v rakve, tým ju len chránil..Elijah hovorí na obranu Bexs Nikovi v 1×16 : „No one has stood by your side for so long, not even me“ Od mala si boli najbližší. On robil vždy všetko preto, aby ju ochránil a ona mu zakaždým odpustila… Opakujem sa ale treba to sledovať pozorne a nie písať hlúposti!! Zarážate sa nad nelogickosťou príbehu, ale pritom je to vaša pozornosť, ktorá zlyháva a nielen v tomto prípade…

6.6.2017 | 17:58:57
teracs

Dala bych 90% za scénu Klause a Hope jak si malují, za scény Elijah a Hayley, za správný rozhodnutí Marcela na konci, za strašidelný scény okolo Evy a Vince a vlastně celou zápletku
- 10% za tu blbku Freyu a její nesmyslný chování a za to, co si řekli Klaus s Beccou. To už si nikdo nepamatuje, jak je Klaus k Becce celej život choval a že ji nechal v rakvi, copak jsem sama, kdo si živě pamatuje scény z hřibota, kdy byl Klaus odhodlanej ji zabít? :D Fakt už nechápu jejich pochody

7.4.2017 | 22:23:45
eli.hot

Tak za mě se tento díl povedl. :)

6.4.2017 | 19:25:47
Jannik

Úžasný díl!!!! Klaus a Hope paráda, akorát mě mrzí, že tam nebylo více prostoru, jak se Hope seznamuje i s ostatními členy, přeci jen Rebeka ji nějaký čas hlídala a ukrývala. Toho už se nejspíš nedočkáme, jelikož to vypadá, že Rebeka nám zase zmizí ze scény a s ní i Kol, kterého jsem měla opravdu ráda, ale v této sérii mu vůbec nedali prostor a byl tam navíc :( Jak už někdo psal, je hezké, že Marcel stejně nechce nic špatného pro rodinu Mikaelsonových. Jsem zvědavá, jak se nám vyvine zápletka se zlem a co dalšího se dozvíme, dobře našlápnuto :)

6.4.2017 | 7:13:55
Lusyta

Super díl,zápletka se mi zatím moc líbí ,uvidíme co si pro nás připraví dál :-)

6.4.2017 | 1:26:44
tom99

Mohla by to být zajímavá zápletka. Zatím mi to ani nepřipadá přitažené za vlasy, tak to je fajn :-)

webmaster, grafik
4.4.2017 | 0:10:15
Nixinka

Celý čas úsmev na ksichte.. ten začiatok, vravím si ach Klaussss ukľudni sa, potom si šli kresliť a prejsť sa po lese..áno, bolo to nádherné, srdce mi z nich chvelo, Klaus je neuveriteľný a nechápem ako je možné, že ma dokáže ešte viac dostať.. Je pekné, že Marcel na rodinku nezanevrel a chce im pomôcť. Celá časť bola skvelá :D, nemám čo zlé povedať! Dúfam, že to nové zlo nebude tak ľahko ovplyvňovať ľudí :( …ja som spokojnáááááááá ! :)

3.4.2017 | 2:05:42
Nikypiky92

Jaka nuda? Za me naprosta spokojenost. Musi byt preci i nejaky klidnejsi dil :)

2.4.2017 | 22:24:33
M3LLIS3K

Musím uznat že mě tenhle díl opravdu nudil, i jsem trochu čekala více od setkání rodinky, ale jako proč ne, jsem zvědavá co bude jakoby dál aneb N.O. :)

2.4.2017 | 19:33:34

Stav překladu

Epizoda S05E13: When The Saints Go Marching In

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Moreene

Korekce: @LadyAlex

Připravujeme verze The Originals:

  • The Originals – 05×13 – When The Saints Go Marching In.AMZN.WEBRip-NTG

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás