The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

S03E22: The Bloody Crown

S03E22: The Bloody Crown

Po měsících odvracení a maření nebezpečných hrozeb a smrtících útoků stanou konečně sourozenci Mikaelsonovi tváří v tvář té jediné osobě, která by je mohla přivést k jejich úplnému zániku. V sázce je toho více, než kdy dřív, a s přívalem nejstarších a nejzapřísáhlejších nepřátel, je Klaus souzen za zvěrstva, která za ta staletí spáchal. Mezitím je Marcel, který se po zradě svých nejbližších vymkl kontrole, zaskočen nečekaným příchodem někoho z jeho minulosti. Elijah, Freya a Kol horečně hledají způsob, jak zachránit svou rodinu dřív, než bude příliš pozdě.

sk
20.5.2016
850 000
43 minut

Základní info:

Režie: Matt Hastings
Scénář: Beau DeMayo, Diane Ademu-John
Hrají: Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Nathaniel Buzolic (Kol Mikaelson), Jason Dohring (William Kinney), Selena Anduze (čarodějka), … 

Trailer ke dvaadvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
matoushr11

super díl

8.1.2021 | 23:01:19
Jiri007

Dobré finale, Klausuv soud byl fakt zajimavy a Rebeka mu svym šilenstvim docela pomohla a Klausovo obětovani pro sourozence bylo fakt dojemne, konečně něco udělal pro rodinu, a Marcel se choval jako blbec, řika že mu na Rebece zaleži ale přitom by ji bez vahani zabil všechny členy rodiny, a Vincent jak řekl Marcelovi do oči že je stejny jako Klaus to nemělo chybu, a to jak Marcel obvinil Klause za smrt lidi, za ktere třeba vubec nemohl.

redaktor
3.12.2019 | 21:04:25
piperw

nejlepší díl ze všech serii zatím. tohle se opravdu povedlo, hlavně že nikdo nezemřel, úmrtí už bylo dost

29.4.2019 | 13:39:17
Dark Angel

Skvelé a prepracované finále! Možno nie najlepšie nakoľko u mňa to z prvej serie je úplným TOP, ale toto bolo tiež veľmi povedené (y) Tak ako som predpokladal Rebekah sa vo finále objavila a perfektne sadla do deja… Originals padli… všetko teraz záleží od Hayley… Teším na 4. sériu! :D

5.6.2017 | 20:28:53
Kubaskou

Ty no,tak po takovém finále se aj těším na další řadu.

4.3.2017 | 19:22:57
teracs

Finále trochu slabší, prakticky stejný jako většina dílů. Ale líbí se nakousnutá představa 4. série, na tu se těším. Představuji si to jako TVD, posunuto o několik roků dopředu s flashbacky o tom, kde se Hayley usadila s prckem, jak hledala léky, jaké měla problémy, kdo ji pomáhal, koho přivede jako prvního zpátky.. Vidím to taky na crossover, jak bude žádat o pomoct někoho z TVD :)

24.6.2016 | 1:40:01
davidovechkin

Hezký finále :) Mohlo by se to posunouto tři roky dopředu jako u Vampire diaries, aspoň by pak mohl být zase nějaký ten crossover. Tahle série byla mnohem lepší než ty první dvě, snad to příští rok nebude už odpad

15.6.2016 | 10:57:39
Nixinka

Teším sa ako príbeh bude pokračovať..snáď to ale zas zbytočne nenatiahnú. Hope bude minimálne o pár rôôčkov staršia, myslím :).

2.6.2016 | 22:52:28
Karen90

To je těžké, Marcel je sice v právu (i když u soudu se taky choval trochu jako blb), ale zase na to koukám kvůli zlým Původním, takže jsem jim stejně fandila. Jsou všelijací, ale když dojde na věc, dokážou stát při sobě. Klaus je frajer, dokázal si udržet své já u soudu a ještě se obětoval pro ty, co miluje. Je fajn, že se zas objevila Rebekah, Hayley mi poslední dobou přestává nějak vadit a Vincenta mám pořád raději. Absolutně netuším, jak to bude s tím časovým skokem, ale líbilo by se mi zažít Klause jako otce puberťačky Hope. První sérii mám pořád asi nejraději, ale třetí se mi také líbila, i když mě mrzí, že zabili Cami.

29.5.2016 | 20:06:49
Car

no jak to říct :D mě se to finále náhodou líbilo určitě to bylo emotivnější a procítěnější než TVD…nicméně malý návrat Rebeky super, kdyby si tak herečka rozmyslela své časové možnosti a mohli jsme s ní počítat ve 4 sezéně to by byla nádhera, nenapadá mě ted jak by zase vymysleli její zmizení, když už ji tam do toho přitáhli, Klaus udělal co musel a ona tomu krásně pomohla, jsem zvědavá jak se Hayley této úlohy zhostí, asi je mi i trochu líto, že 4 řada bude kratší úplně si neumím představit jak to nacpou do 13 dílů ale uvidí se…

27.5.2016 | 19:11:26
1

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama