The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

William Kinney

William Kinney

Detektiv, který pátrá po sériovém vrahovi.

Sezóny 2
2015 - 2017

William Kinney je detektivem města New Orleans. Poprvé se na scéně objevuje ve chvíli, kdy se na ulicích začnou objevovat záhadná mrtvá těla, která jsou prací místního sériového vraha. Will po něm začne pátrat a během toho se dostane do kontaktu s Cami O'Connell a Vincentem Griffithem.

Will tuší, že ve městě není něco v pořádku, a proto začne pátrat po záhadách, které obklopují město New Orleans. Zároveň se zaměří na rodinu O'Connellů, u které ho zarazí podivné smrti, které tuto rodinu obklopují. Brzy si tak uvědomí, že existuje jakési nadpřirozeno, o kterém celý svět neví.

Jak Will pokračuje v pátrání, tak se vystavuje čím dál většímu nebezpečí. Dostane se tak do kontaktu s místním upírem Lucienem Castlem, který mu obrátí život vzhůru nohama. Will se tak bude muset vypořádat s nadpřirozenem, kterému nerozumí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama