The Originals Lucien Castle

Lucien Castle

Lucien Castle

Klausův první upíří potomek.

Sezóny 1
2015 - 2016

Lucien Castle pochází už z 10. století, kdy se narodil. Pobýval v jižní Francii na panství rodu de Martel, kde se poznal s Tristanem de Martelem a Aurorou de Martel. Na tomto panství pracoval jako sluha.

Během jedné z cest byl přepaden rodinou Mikaelsonů. Později jej Niklaus Mikaelson přeměnil na upíra, proto se Lucien stal jeho vůbec prvním upířím potomkem.


S Lucienem se pak setkáváme o tisíc let později a to v New Orleans, kam přicestuje, aby varoval Klause, že mu jde hodně upírů po krku. Zároveň mu řekne o tajemném proroctví, které má vyhubit celou rodinu Původních.

Lucien je bohém, rád si užívá luxusu a přepychu. Často je drzý a vzpurný. Klause bere jako sobě rovnocenného, ale Klaus ho tak zdaleka nebere.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Lucien byl fakt super postava a dobry zaporak, libil se mi jeho styl jak si všechno užival a měl dobre připominky a dobře se vychloubal.

14.12.2019 | 21:30:03
domloux

Super postava :)

2.2.2016 | 15:26:56
Stelly

Cute :3 and Best ever ♥

31.1.2016 | 20:04:10

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás