The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Lucien Castle

Lucien Castle

Klausův první upíří potomek.

Sezóny 1
2015 - 2016

Lucien Castle pochází už z 10. století, kdy se narodil. Pobýval v jižní Francii na panství rodu de Martel, kde se poznal s Tristanem de Martelem a Aurorou de Martel. Na tomto panství pracoval jako sluha.

Během jedné z cest byl přepaden rodinou Mikaelsonů. Později jej Niklaus Mikaelson přeměnil na upíra, proto se Lucien stal jeho vůbec prvním upířím potomkem.

S Lucienem se pak setkáváme o tisíc let později a to v New Orleans, kam přicestuje, aby varoval Klause, že mu jde hodně upírů po krku. Zároveň mu řekne o tajemném proroctví, které má vyhubit celou rodinu Původních.

Lucien je bohém, rád si užívá luxusu a přepychu. Často je drzý a vzpurný. Klause bere jako sobě rovnocenného, ale Klaus ho tak zdaleka nebere.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Docela v pohodě.Jen škoda že neskončil s Freyou. Moc se mi k sobě hodili.

26.3.2023 | 22:00:05
Jiri007

Lucien byl fakt super postava a dobry zaporak, libil se mi jeho styl jak si všechno užival a měl dobre připominky a dobře se vychloubal.

redaktor
14.12.2019 | 21:30:03
domloux

Super postava :)

2.2.2016 | 15:26:56
Stelly

Cute :3 and Best ever ♥

31.1.2016 | 20:04:10

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama