The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Tristan de Martel

Tristan de Martel

Vůdce upíří organizace Strix.

Sezóny 1
2015 - 2016

Tristan de Martel pochází z 10. století z jižní Francie, kde žil na panství de Martel. V roce 1002 se poprvé setkává s rodinou Mikaelsonů, která na jejich panství přijede jako šlechtická rodina.

Tristan je velmi horlivý a žárlivý muž. Svou sestru Auroru miluje nadevše, proto nestrpěl její aféru s Niklausem Mikaelsonem. Tristan brzy zjistí, že rodina Mikaelsonů není žádná šlechtická rodina, proto začne mučit svého sluhu Luciena Castlea, aby zjistil, proč podpořil jejich lež.

Ještě v 11. století je Tristan proměněn Elijahou Mikaelsonem na upíra. S Tristanem se pak setkáváme až o tisíc let později, kdy přichází do města New Orleans, kde chce zničit rodinu Původních. S sebou si přivedl upíří organizaci Strix, v jejíž čele stojí právě on.

Tristan de Martel je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Nevím co si o něm myslet . Chudák Autora.

26.3.2023 | 22:01:22

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama