The Originals S05E07: God's Gonna Trouble the Water

S05E07: God's Gonna Trouble the Water

S05E07: God's Gonna Trouble the Water

Návrat do New Orleans… Ivy sdělí Klausovi znepokojivé novinky ohledně temné magie, která ho drží od Hope a jeho rodiny. Elijah se obrátí na nečekané spojence, aby zachránil život Antoinette.

cz sk
7.6.2018
770 000
42 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dark Angel

Celkom slušná epizóda

2.12.2018 | 14:31:04
Golradir

Jsem spokojen, epizoda byla dost emotivní. To jak tady všichni už od minulé epizody oplakávaj mizerně obyčejnou smrt Hayley mi připadne směšné. Já jsem naopak rád, že to nebyla zase jedna z těch klišoidních velkolepých smrtí, ale úplně obyčejná obětní smrt. To, že každý čeká, že každá postava dostane řádně velkolepou a epickou smrt mi příjde jako ubohý trend poslední doby a když se tak nestane, tak si lidi stěžují na debilní scénář.

19.6.2018 | 19:55:10
Dyfulka

Kdysi bych za Klaroline byla happy, možná i teď, kdyby to nebylo tak násilně nucený… Škoda. Jinak mi přijde, že nic nedává smysl.. Ráda mrknu na nový díl, ale jsem opravdu ráda, že jde o poslední sezonu. Jediný, kdo se dá poslouchat, je momentálně Klaus.. Možná to je jediné plus. Díky tomu, co Plecka provádí všem postavám, se dostane na lepší světlo.. :D

12.6.2018 | 19:28:38
Sayuri-chan

Tak ako to bolo kedysi super to je teraz úplne na prd. Kde sa podelo to „always and forever“? Kde je Rebekah a Kol, keď ich Hope potrebuje na pohrebu Hayley? A tá jej smrť. No ako vážne? Aspoň keby z toho zrobili viac hero… Elijah…Nemám slov. Bola to moja najobľúbenejšia postava za celé roky a teraz sa na neho nemôžem takmer ani pozerať. A tá Anto-neviem-čo-ďalej je mi strašne nesympatická. Prečo si zrovna on, ochranársky rodinný savior nechal vymazať spomienky? Aj na Hayley? Kidding? A hlavne, milion mrtvých postáv sa snažia oživiť, už priviedli zo záhrobia aj horšie postavy ako Ester, Daphiu či jak sa volala tá Ester sestra ale Hayley, nie tú späť neprivedú. Fakt dúfam, že ju oživia, Elijahovi vrátia spomienky a dajako to bude happyendové finále.

12.6.2018 | 8:52:09
Brilliant

Z Původních, hlavně Klause je jen smečka uplakaných idiotů. Nuda.

10.6.2018 | 21:09:45
BARBARKA

Musela bych se opakovat … again …takže humus nepopsatelný. Představitelé Klause, Elijaha, Frey, Marcela a spol. musejí mít hrozně nevýhodné smlouvy, že nemohli zmizet jako Rebekah nebo Kol. Plec je tady největší záporák, ač není na place .....je mi to líto, TO jsem roky milovala a takhle je zk..vit je zločin. To vážně nikoho nezajímá sledovanost nebo ohlas diváků ???? … Kdyby ano, Plec by už šetřila na pokutu a hledala si uplatnění na úřadu práce.

10.6.2018 | 13:12:32
KaraSnowAllen

Julie, strč si tu Car už někam, od skončení TVD ti na ní nejsem vůbec zvědavá, ani to, že po vzoru Eleny magoří a promíjí, zatlouká, ignoruje všechnu tu špínu a bolest, co jí Klaus provedl a nejen jí, včetně jeho rodiny, nechápu, že zrovna ona s jeho rodinou soucítí. Stejnak to skončí tím, že původní až na Bex a Kola zaklepou bačkorama, Elijah a Klaus už jsou tak zruinovaní, že to ani jinak nejde. Hope je mi nesympatická, herečka neumí hrát, takže seriál s ní s tím největším potěšením vynechám. Líbilo se mi Klausovo rozloučení s Hayley u stromu, ale to je tak jediné z této epizody, mělo to skončit už dávno. Hayley mi bude chybět, byla to jedna z mála ještě snesitelných postav.

10.6.2018 | 11:56:41
Leuven

O něco lepší než minule, ale…Klaus je úplně neschopný, jen běhá a nepřemýšlí.O co v tom seriálu teď vlastně jde, nějak to nemá cíle – kromě toho, povraždit co nejvíc „Původních“, aby bylo dramatické finále.

9.6.2018 | 23:23:38
OriginalHunter

dobrá časť ale je to tak na povodných sa serie Plecka všetko poserie len aby si pokračovala v seriáli o Hope je fajn že sa tam trochu ukáže ale toto je posledná séria Originals .. a s nimi sa nič nedeje -_- bože moj prečo to nemohol Narduci dokončit

9.6.2018 | 16:57:10
Fifipek

Tenhle díl byl sice lepší…nicméně je docela jasný, kam ten seriál spěje a to mě opravdu vadí…prostě Vepřová Plec nechá za sebou 4 série, pohřbí celou původní rodinu, aby mohla pokračovat v nějakém teenager pseudodramatu…

9.6.2018 | 1:00:34

Stav překladu

Epizoda S05E13: When The Saints Go Marching In

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Moreene

Korekce: @LadyAlex

Připravujeme verze The Originals:

  • The Originals – 05×13 – When The Saints Go Marching In.AMZN.WEBRip-NTG

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás