The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Kieran O'Connell

Kieran O'Connell

Kněz města New Orleans.

Sezóny 1
2013 - 2014

Otec Kieran O'Connell je knězem a místním farářem města New Orleans. Jeho kostel pamatuje lepší časy, dnes už je toto místo víceméně pusté.

Kieran je členem spolku, skupiny lidí New Orleans, která vyjednává s upíry. Lidé uznávají život upírů, dokud si budou hledět svého a nebudou zasahovat do lidských životů. Kieran v tomhle ohledu funguje jako diplomat, který rozmlouvá jak s Marcelem, tak i s Klausem.

Kieran je nejvíce postižen smrtí svého synovce Seana, který byl mladým začínajícím knězem. Jednou na něj čarodějka uvrhla kletbu, kvůli které začal bláznit a nakonec povraždil spoustu lidí. Sám Sean se tak zbláznil, že zemřel.

Kieran O'Connell je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Chudák.

26.3.2023 | 22:12:05

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama