The Originals Dahlia

Dahlia

Dahlia

Mocná čarodějka, která proklela rodinu Mikaelsonů.

Sezóny 1
2015 - 2015

Dahlia je sestrou Esther Mikaelson a dlouho dobu bývala i její nejlepší kamarádkou. Ve chvíli, kdy si Esther začala užívat života s Mikaelem, se sestry odloučily a Dahlia svou sestru časem začala nenávidět.

Když si Esther vzala Mikaela za muže, tak se spolu pokoušeli o dítě, ale nedařilo se jim. Esther proto přišla za Dahliou, kterou poprosila o pomoc. Dahlia s ní udělala smlouvu, že jí zařídí plodnost, ale za to požaduje vždy prvního potomka z nové generace, kterého musí rodina Mikaelsonů odevzdat Dahlii.


Esther i přes počáteční odpor souhlasila a podařilo se jí hned otěhotnět. Pravá rána však přišla po čase, kdy si Dahlia přišla pro prvorozenou Freyu, kterou odvedla pryč. Esther její zmizení odůvodnila smrtí na mor, což Mikaela velmi ranilo.

Po tisíci letech se Dahlia objevuje znovu a jde si pro malou Hope Mikaelson, která je další prvorozenou nové generace rodu Mikaelsonů.

Dahlia je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Svi*ě, ale konečně silný nepřítel.

12.4.2016 | 13:00:24
Lady Kath

Výborná a silná postava

8.1.2016 | 23:05:08

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás