The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Dahlia

Dahlia

Mocná čarodějka, která proklela rodinu Mikaelsonů.

Sezóny 1
2015 - 2015

Dahlia je sestrou Esther Mikaelson a dlouho dobu bývala i její nejlepší kamarádkou. Ve chvíli, kdy si Esther začala užívat života s Mikaelem, se sestry odloučily a Dahlia svou sestru časem začala nenávidět.

Když si Esther vzala Mikaela za muže, tak se spolu pokoušeli o dítě, ale nedařilo se jim. Esther proto přišla za Dahliou, kterou poprosila o pomoc. Dahlia s ní udělala smlouvu, že jí zařídí plodnost, ale za to požaduje vždy prvního potomka z nové generace, kterého musí rodina Mikaelsonů odevzdat Dahlii.

Esther i přes počáteční odpor souhlasila a podařilo se jí hned otěhotnět. Pravá rána však přišla po čase, kdy si Dahlia přišla pro prvorozenou Freyu, kterou odvedla pryč. Esther její zmizení odůvodnila smrtí na mor, což Mikaela velmi ranilo.

Po tisíci letech se Dahlia objevuje znovu a jde si pro malou Hope Mikaelson, která je další prvorozenou nové generace rodu Mikaelsonů.

Dahlia je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Nesnáším jí,ale její scény s Bex … Superrr

20.12.2022 | 11:48:30
VampKošilka

Svi*ě, ale konečně silný nepřítel.

12.4.2016 | 13:00:24
Lady Kath

Výborná a silná postava

8.1.2016 | 23:05:08

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama