Vanity Fair (Jarmark marnosti)
84/100 - 9×

Vanity Fair(Jarmark marnosti)

William Makepeace Thackeray je světoznámý romanopisec, který stojí za knižním titulem Jarmark marnosti, který se kromě této verze z roku 2018 dočkal již spousty zpracování. Příběh Becky Sharpové se odehrává v Anglii v období napoleonských válek, kdy se tato dívka snaží dostat z chudých poměrů do nejvyšší společenské třídy.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ITV | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Olivia Cooke (Becky Sharpová), Claudia Jessie (Amelia Sedleyová), Charlie Rowe (George Osborne), Tom Bateman (Rawdon Crawley), Frances de la Tour (Matilda Crawleyová),

Becky Sharpová

Becky Sharpová

Hlavní hrdinka, která vyrostla jako sirotek ve Francii. Jejím hlavním životním cílem je vystoupat co nejvýše ve společenském žebříčku.

Sezóny 1
2018 - 2018

Základní info

Becky Sharp se narodila francouzské tanečnici a chudému věčně opilému umělci. V dospívání osiřela, a tak se dostala do akademie slečny Pinkertonové pro mladé dámy, kde učí francouzštinu výměnou za vzdělání a aby si vydělala na živobytí.

Jakmile se vydá do světa, je Becky odhodlaná dostat se do vyšších kruhů všemi možnými prosředky. V srdci je sobecká a bezcitná, což jí ale nebrání v tom, aby obratně manipulovala se svým okolím za pomoci své inteligence, vtipu a špetky ženského kouzla.

Foto: ITV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama