Walker: Independence
80/100 - 3×

Walker: Independence

Prequel k seriálu Walker, který se odehrává na konci 19. století. Sledujeme v něm Abby Walkerovou, movitou ženu z Bostonu, jejíž manžel je během cesty na Západ zabit před jejíma očima. Abby se vydává na cestu pomsty a setkává se s milým darebákem Hoytem Rawlinsem, který hledá své poslání. Putování zavede Abby a Hoyta do texaského města Independence, kde se setkávají s rozmanitými obyvateli, kteří prchají před svými vlastními komplikovanými minulostmi a jdou si za svými sny.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Western
hrají
Katherine McNamara (Abigail Walker), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Justin Johnson Cortez (Calian), Greg Hovanessian (Tom Davidson), Philemon Chambers (Augustus), Katie Findlay (Kate Carver), Lawrence Kao (Kai Sung), Gabriela Quezada (Lucia Reyes)

S01E07: The Owl and the Arrow

S01E07: The Owl and the Arrow

Abby se potýká s nemilosrdným příhraničním soudním systémem a svými komplikovanými pocity vůči Tomu Davidsonovi, zatímco se ponořuje do obhajoby případu s následky života či smrti. Calian čelí bolestivým vzpomínkám, aby se zbavil pocitu viny a Gus poměřuje přátelství a svůj odznak. Hoyt s Lucií se musejí vyrovnat s nesmírnou ztrátou a Kate stane před volbu, poté co odhalí korupci na nečekaném místě.

sk
17.11.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Cierra Glaudé
Scénář: Ryan Rege Harris

Hrají: Katherine McNamara (Abigail Walker), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Justin Johnson Cortez (Calian), Greg Hovanessian (Tom Davidson), Philemon Chambers (Augustus), Katie Findlay (Kate Carver), Gabriela Quezada (Lucia Reyes), Nestor Serrano (Francis Reyes), Santiago Segura (Luis Reyes), Monica Sanchez (Anna Maria Reyes), Matthew Barnes (Ethan), Norman Patrick Brown (náčelník Taza), Olivia Johnson Cortez (Nascha), Keir Tallman (mladší Calian), Greg Lutz (soudce Parker), Brian Sutherland (Noel),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak započal rod Walkerových a jaký původ má jejich příjmení, odpovědi jste se dočkali v prvním díle Walker: Independence, v němž byl představen úplně první Walker.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama