We Are Men
44/100 - 5×

We Are Men

Komedie o čtyřech svobodných mužích, kteří se seznámí v luxusní ubytovně, a které svedou dohromady jejich trápení a přešlapy v lásce. V rolích čtyř mužů uvidíme Chrise Smitha (Mayne Street), Tonyho Shalhouba (Monk), Jerryho O'Connella (Crossing Jordan) a Kala Penna (House).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 20 minut


Recenze pilotu [65%]

Recenze pilotu [65%]

Životní útrapy se ženami, toť věčný úděl mužů. Ale právě díky ženám se seznámí tihle čtyři chlapi, aby se navzájem podpořili a učili se ze svých přešlapů v lásce. Řekněte sbohem své monogamii a začněte si užívat.


0 0
21.9.2013

Milostný život Cartera Thomase (Chris Smith) se rozpadne během několika vteřin přímo u oltáře. A protože se nedovede se svou ztrátou vyrovnat, je zaveden do luxusního resortu, kde se seznámí se třemi muži, kteří jsou na tom podobně jako on. Gilovi (Kal Penn – House) ztroskotalo manželství, Frank (Tony Shalhoub – Monk) se čtyřikrát rozvedl a dvě Stuartovy (Jerry O'Connell – Crossing Jordan) bývalé ženy si do rozvodových řízení přizvaly právničky, s jejichž pomocí jej chtějí stáhnout z kůže. Tihle čtyři tragičtí hrdinové se však rozhodnou, že společně zůstanou v tomto ráji na zemi, přestanou se litovat a vrátí se zpět do mladých bezstarostných let, kdy vaše největší láska byla ta, kterou jste potkali večer na párty a ráno jste na sebe trapně koukali ze opačných stran postele.

Pokud vás něco na novém sitcomu stanice CBS zarazí, pak hlavně to, že je spíše dramatem, než komedií. V mnoha případech mu to ale jde jedině k duhu, protože vás ze všech stran neotravuje umělý smích, který vám pomáhá ukázat, kde se máte smát taky, kdybyste snad byli úplně pitomí. A navíc vás děj s lehce tragickou příchutí udrží u obrazovky, protože budete stále čekat, co z toho ještě vyleze.


Vylezla z toho velmi milá novinka, kde chlapi s „Monkem“ v čele vymýšlejí a dělají kraviny, které jsou někdy za hranicemi pravděpodobnosti, ale přesto nepřekročí hranici únosnosti. Nečekejte, že budete zažívat výbuchy hurónského smíchu, ale připravte se na poslušnou jízdu, během které občas někdo silně dupne na plyn, ale přestane zrychlovat vždy včas, aby nevrazil do klišé a nevkusu. We Are Men jsou tak velice příjemným překvapením po nedomrlých stupiditkách jako Trophy Wife nebo Back in the Game.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

RusterX

Není zač za titulky… :D

1.10.2013 | 19:43:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!