Welcome to Sweden
84/100 - 14×

Welcome to Sweden

Američan Bruce Evans se přestěhuje z New Yorku rovnou za oceán. Se svou švédskou přítelkyní Emmou odjedou až do Stockholmu, aby tam začali nový život. Jejich vztah a láska ode dne příjezdu do švédské metropole však musí zakoušet všechna úskalí kulturních šoků, které tam na Bruce čekají. Za seriálem stojí Amy a Greg Poehlerovi, kteří v něm také hrají.

Švédsko | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | TV4 | 20 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Patrick Duffy (Wayne Evans)

Postavy

 • Emma Wiik

  Emma Wiik

  Emma je úspěšná dáma, která se v New Yorku setkala se svou životní láskou Brucem, kterého přilákala až do Švédska, kde žije a pracuje. Má velké pochopení a svého přítele opravdu miluje, ale někdy je pro ni těžké pochopit, že Amerika a Švédsko nejde tak úplně dohromady.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Bruce Evans

  Bruce Evans

  Bruce je bývalý účetní amerických hvězd, který se z New Yorku přestěhoval do Stockholmu za svou láskou Emmou. Záhy ale narazí na to, že život ve Švédsku není žádný med a i když se neustále snaží být optimistický, Emmina rodina i celá švédská kultura mu neustále hází klacky pod nohy.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Viveka Wiik

  Viveka Wiik

  Viveka je Emmina matka, která pracuje jako terapeutka. Je velmi panovačná a dokáže také být opravdu jedovatá. Velmi nelibě nese, že Emma žije s Brucem, který jednoduše nesplňuje její standardy správného přítele. A dává to také oběma pěkně sežrat.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Bengt Wiik

  Bengt Wiik

  Bengt je Birgerův bratr a Emmin strýc. Vlastní obchod a půjčovny s videokazetami a je blázen do všeho amerického. Miluje americké filmy, jejichž hlášky zná nazpaměť, a ještě víc zbožňuje americké akční herce.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Gustaf Wiik

  Gustaf Wiik

  Emmin bratr Gustaf je opravdový dáreček. Celý život žije pouze u rodičů, kteří ho živí. Sám nemá žádnou práci a jen se fláká a vymýšlí ztřeštěné nesmysly, ve kterých ho jeho matka ráda podporuje.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Birger Wiik

  Birger Wiik

  Birger je dobrák od kosti. Nemá rád konflikty a je neustále usměvavý. Podle jeho manželky Viveky je s ním ale občas trochu nuda. Sám miluje hlavně švédský venkov a svou letní chatu, kde tráví čas ze všeho nejraději.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Wayne Evans

  Wayne Evans

  Brucův otec Wayne je typický Američan. Je slušný křesťan, který uznává jen patriotické morální hodnoty a cokoliv cizího se mu nezdá. Odlišné kultury dovede okamžitě odsoudit a pokud není po jeho, radost z toho rozhodně nemá.

  Sezóny 2
  2014 - 2015
 • Nancy Evans

  Nancy Evans

  Nancy je Brucova matka, která podobně jako její manžel Wayne představuje stereotypní americkou figuru. Sama se chová jako poněkud přihlouplá panička, která nikdy nevystrčila paty ze Spojených států a cizí kultury hodnotí s nevzdělaností sobě velice vlastní.

  Sezóny 1
  2014 - 2014

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů