Wentworth
97/100 - 82×

Wentworth

Bea Smith musí do vězení. Vezmou jí dceru a na svůj rozsudek čeká ve wentworthské věznici v Austrálii.

Austrálie | 2013 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showcase, SoHo | 42 minut
žánr
Drama

Bea Smith

Bea Smith

Utlačovaná mužem, bránící svoji dceru, dostala se Bea za mříže. Je odhodlaná nést svůj díl. Vystupuje plaše a čestně, snaží se vše řešit, ale postupně je pohlcena, jak systémem, tak nepřátelským prostředím, do kterého se dostala. Ukáže se, že není tak bezbranná, jak se na první pohled zdá a za křehkou slupkou se skrývá tvrdé jádro.

Odsouzena za pokus o vraždu, vraždu

Délka trestu doživotí

Herečka: Danielle Cormack

v textu podrobnosti k postavě z první série

Sezóny 3
2013 - 2015

V první sérii se setkáme s plachou a bezbranou Beou, je nevýrazná, nechá se snadno zahnat do kouta. Manžel ji utiskoval a jakmile cítila náznak, že by mohl začít ubližovat i jejich dceři Debbie, rozhodla se ze zoufalosti k radikálnímu činu. Pokusila se svého muže zabít. Dcera na to ale přišla a manžel o život nepřišel, na policii vypověděl, že to byla nehoda. Přesto posléze došlo k zatčení a Bea putovala za mříže, kde čeká na proces. Bohužel se stala snadnou obětí jednotlivých vězeňských frakcí a byla nucena uchýlit se k nejhoršímu činu.

Foto: Showcase, SoHo

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LCEM

Tak tady je krásně vidět vývoj postavy :-D. Co jiné dodat než jen budeš mi chybět Bea.

redaktor
24.4.2017 | 17:00:03
scalyova

Jej chvíľa prišla :) z vyplašenej týranej ženy, sa stala nebojácna drsnačka, pred ktorou má nejedna žena rešpekt Keď ukáže trošku citu je sexi :D :D

28.7.2016 | 22:35:30
anitaonfire

Naprosto příšerná postava. Herečka střídá dva výrazy – pohled vyplašené laně a afektovanou naštvanost. Hysterická, hloupá, nebaví mě – a v každém díle se modlím, aby ji už Franky zapíchla. Opravdu špatný výběr herečky.

5.6.2015 | 15:32:36
luciasce

Myslím, že tato postava čeká na svoji chvíli a pak se budou všichni divit :)

19.5.2014 | 19:45:25

Filtr seriálů
Reklama