What Remains (Dům podezřelých)
90/100 - 6×

What Remains(Dům podezřelých)

Když se Michael a Vidya, kteří čekají dítě, nastěhují do svého nového bytu na Coulthard Street, zarazí je, že k nim ze stropu proniká něco, co nevypadá zrovna příjemně. Záhy oba zjistí, že v bytě č. 5 leží rozkládající se tělo dívky, po které se až podezřele příliš dlouho nikdo nesháněl. Pro detektiva Lena Harpera tak jeho poslední týden před penzí začíná záhadné vyšetřování v domě plné podivných obyvatel.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut

S01E01: Episode 1

S01E01: Episode 1

Když se Michael a jeho těžce těhotná partnerka Vidya přestěhují do bytu v ulici Coulthard, jsou šokováni, když objevují rozložené tělo ženy v podkroví.

sk
25.8.2013
1 hodina

Po týdnu odcházejícím do důchodu začne detektiv Len Harper zpochybňovat své sousedy. Zjistí, že ačkoli ji neviděli déle než dva roky, nikdo nezaznamenal poplach ani si nevšiml, že je pryč. Len musí tvrdě pracovat, aby odhalila tajemství obyvatel a věnovala zemřelým pozornost tak smrtelně, že tak bolestně v životě chyběl.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů