What Remains (Dům podezřelých)
90/100 - 6×

What Remains(Dům podezřelých)

Když se Michael a Vidya, kteří čekají dítě, nastěhují do svého nového bytu na Coulthard Street, zarazí je, že k nim ze stropu proniká něco, co nevypadá zrovna příjemně. Záhy oba zjistí, že v bytě č. 5 leží rozkládající se tělo dívky, po které se až podezřele příliš dlouho nikdo nesháněl. Pro detektiva Lena Harpera tak jeho poslední týden před penzí začíná záhadné vyšetřování v domě plné podivných obyvatel.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut

S01E02: Episode 2

S01E02: Episode 2

Len se snaží přizpůsobit se osamělosti svého odchodu do důchodu, Len se ocitne zpátky ve svém probíhajícím vyšetřování Melissiny nevysvětlitel­né smrti.

sk
1.9.2013
1 hodina

Když čas, který čeká na příchod dítěte, čeká na její pomoc starostlivá Vidya, která odhalí, že se dům zdráhá vzdát se svých tajemství. Když zpochybňuje obyvatele, Len pomalu spojuje, jak znají Melissu. Říká mu krásná, ale ovládající Elaine celou pravdu? A co by mohla udělat, aby zabránila své přítelkyni Peggy opustit ji?

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama