Young Royals (Mladá modrá krev)
92/100 - 28×

Young Royals(Mladá modrá krev)

Princ Wilhelm dorazí na prestižní internátní školu Hillerska, kde konečně dostane šanci prozkoumat své pravé já a také získá možnost zjistit, jaký život by chtěl žít. Wilhelm sní o budoucnosti plné svobody a lásky. Jenomže se nečekaně stane dalším v pořadí na trůn, což v něm probudí dilema. Chce lásku, nebo povinnosti?

Švédsko | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Edvin Ryding (princ Wilhelm Švédský), Omar Rudberg (Simon Eriksson), Malte Gårdinger (August Horn z Årnäsu), Frida Argento (Sara Eriksson), Nikita Uggla (Felice Ehrencrona)

S03E05: Avsnitt 5

S03E05: Avsnitt 5

Wilhelm na velkolepé oslavě svých narozenin řeší minulost i budoucnost. August najde naději v Sařině náruči. Simon udělá v paláci důležité rozhodnutí.

cz sk
11.3.2024
50 minut

Základní info:

Režie: Linnea Roxeheim
Scénář: Theo Boguslaw

Hrají: Edvin Ryding (princ Wilhelm Švédský), Omar Rudberg (Simon Eriksson), Malte Gårdinger (August Horn z Årnäsu), Frida Argento (Sara Eriksson), Nikita Uggla (Felice Ehrencrona), Pernilla August (královna Kristina Švédská), Magnus Roosmann (vévoda Ludvig), Carmen Gloria Pérez (Linda), Nathalie Varli (Madison McCoy), Mimmi Cyon (Fredrika), Nils Wetterholm (Vincent), Samuel Astor (Nils), Fabian Penje (Henry), Uno Elger (Walter), Xiao-Long Rathje Zhao (Alexander Bragé), Anna Peterson (Malin), Pierre Wilkner (Husfar), Leonard Terfelt (Micke Eriksson), Anna Azcárate (Anna), Marall Nasiri (Farima), Gloria Tapia (Ramirez),…

Foto: Netflix

Hudba z epizody:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana13.13

Nemám z toho dobrý pocit, tahle řada ukazuje, jak moc jsou oba rozdílní a i když je zjevné, že se skutečně milují, neumím si představit, že jejich vztah by mohl dlouhodobě fungovat… je to začarovaný kruh, oba jsou si vzájemnou útěchou a útěkem od všeho, co se jim děje, ale právě to, že jsou spolu, je to, co vše tak komplikuje a ve výsledku oba trpí… láska by opravdu neměla být tak těžká :( Jsem moc zvědavá, jak to celé ukončí, zvlášť když chybí už jen jedna epizoda, bojím se, že to bude zklamání a až moc narychlo, ale ať si sebevíc přeju, aby ti dva skončili spolu bez všech těch starostí, tak se upřímně nebudu asi divit, pokud se jejich cesty navždy rozejdou… nebo nám třeba dají nějaký skok do budoucnosti, kdy se znovu setkají a bude to konečně za lepších podmínek… kdo ví :)

16.3.2024 | 18:35:46
tominotomino

Tyjo, jsem fakt zvědavý, jak to bude zakončeno. Vůbec netuším, v jakém stylu chtějí ten seriál ukončit a ani jak to chtějí v jednom díle stihnout.

webmaster
13.3.2024 | 14:06:42

Reklama

Filtr seriálů