Young Royals (Mladá modrá krev)
92/100 - 28×

Young Royals(Mladá modrá krev)

Princ Wilhelm dorazí na prestižní internátní školu Hillerska, kde konečně dostane šanci prozkoumat své pravé já a také získá možnost zjistit, jaký život by chtěl žít. Wilhelm sní o budoucnosti plné svobody a lásky. Jenomže se nečekaně stane dalším v pořadí na trůn, což v něm probudí dilema. Chce lásku, nebo povinnosti?

Švédsko | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Edvin Ryding (princ Wilhelm Švédský), Omar Rudberg (Simon Eriksson), Malte Gårdinger (August Horn z Årnäsu), Frida Argento (Sara Eriksson), Nikita Uggla (Felice Ehrencrona)

S03E06: Avsnitt 6

S03E06: Avsnitt 6

Osud školy visí na vlásku. Wilhelm se Simonem zjistí, že poslechnout hlas svého srdce není jenom tak, a musí se rozhodnout mezi povinnostmi a láskou.

sk
18.3.2024
57 minut

Základní info:

Režie: Linnéa Roxeheim
Scénář: Lisa Ambjörn & Ebba Stymne

Hrají: Edvin Ryding (princ Wilhelm Švédský), Omar Rudberg (Simon Eriksson), Malte Gårdinger (August Horn z Årnäsu), Frida Argento (Sara Eriksson), Nikita Uggla (Felice Ehrencrona), Pernilla August (královna Kristina Švédská), Magnus Roosmann (vévoda Ludvig), Carmen Gloria Pérez (Linda), Nathalie Varli (Madison McCoy), Felicia Truedsson (Stella), Mimmi Cyon (Fredrika), Nils Wetterholm (Vincent z Klintbergu), Samuel Astor (Nils Poltjerna), Fabian Penje (Henry), Uno Elger (Valter), Xiao-Long Rathje Zhao (Alexander Bragé), Inti Zamora Sobrado (Ayub), Beri Gerwise (Rosh), Anna Peterson (Malin), Claes Hartelius (Boris), Pierre Wilkner (Husfar), Anna Azcárate (Anna), Marie Robertson (Vanessa Hamilton), Marall Nasiri (Farima), Peter Carlberg (Englund), Gloria Tapia (Ramirez), Mikaela Ramel (Louise), Christian Hillborg (Rickard),…

Foto: Netflix

Hudba z epizody:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Nádherné zakončení. Sám jsem byl zvědav, jak se s tím koncem tvůrci poperou, jakou cestou se vydají. Před tímhle dílem jsem už byl přesvědčený, že to asi happyend nebude, ale nakonec jo a jsem rád. Seriál si to zasloužil.

webmaster
19.3.2024 | 10:30:55
Arianus

Skoda ze to konci… Hvezda radosti a nadeje poslednich par let. Ale alespon to mohli dotocit jak chteli aby to koncilo :)

18.3.2024 | 23:33:33
Jana13.13

Wow… myslím, že líp to skončit nemohlo <3

18.3.2024 | 19:42:19

Reklama

Filtr seriálů