Young Royals (Mladá modrá krev)
91/100 - 24×

Young Royals(Mladá modrá krev)

Princ Wilhelm dorazí na prestižní internátní školu Hillerska, kde konečně dostane šanci prozkoumat své pravé já a také získá možnost zjistit, jaký život by chtěl žít. Wilhelm sní o budoucnosti plné svobody a lásky. Jenomže se nečekaně stane dalším v pořadí na trůn, což v něm probudí dilema. Chce lásku, nebo povinnosti?

Švédsko | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Edvin Ryding (princ Wilhelm Švédský), Omar Rudberg (Simon Eriksson), Malte Gårdinger (August Horn z Årnäsu), Frida Argento (Sara Eriksson), Nikita Uggla (Felice Ehrencrona)

Na Hillerskou zavítáme ještě jednou a naposled

Na Hillerskou zavítáme ještě jednou a naposled

Na začátku minulého měsíce dorazil Young Royals na Netflix se svou druhou sérií a od té doby určitě netrpělivě vyčkáváte, jaký osud streamer seriálu nadělí. A připravil si pro nás hořkosladké zprávy, neboť třetí řadu seriál dostane, avšak bude pro něj tou závěrečnou.

4 0
25.12.2022

Netflix oficiálně oznámil, že se oblíbený švédský Young Royals v příštím roce vrátí se třetí sérií, která ale bude pro seriál poslední. Ačkoliv bychom mohli říct, že by seriál mohl klidně mít i více sérií, jež by pokrývaly další Willeho roky na Hillerské, spolutvůrkyně a hlavní scenáristka Lisa Ambjörn prozradila, že si od počátku představovala, že bude celý příběh odvyprávěn ve třech částech a jak přesně bude seriál zakončen. A díky oddanosti fanoušků se tak může stát a Ambjörn může vytvořit konec seriálu, jaký po celou dobu zamýšlela.

Zdroj: Netflix

Jste rádi, že se seriál dočká úctyhodného zakončení?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E06: Avsnitt 6

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama