Z: The Beginning of Everything
80/100 - 5×

Z: The Beginning of Everything

Dvacátá léta dvacátého století byla rozhodně divoká. Právě v tomto časovém období budeme sledovat příběh Zeldy Fitzgerald, mladé spisovatelky a feministky, která nás touto dobou provede.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 30 minut
žánr
Drama, Životopisný

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Zelda Sayre je v roce 1918 svobodná a oslnivá osmnáctiletá žena žijící v Montgomery v Alabamě v roce 1918.

cz sk
27.1.2017
30 minut

Zelda chce větší a lepší život a je v dohledu únikové cesty. Zeldina přísný otec, Anthony, se snaží udržet její ohromnost potlačenou, což ji nutí k tomu, aby zpochybnila jeho autoritu. Během večera na taneční cestě pro vojáky, kteří se pustili do Francie, aby bojovali v první světové válce, se Zelda potkává s spisovatelem F. Scottem Fitzgeraldem a Zelda ho rychle zaujme, ale na jeho pokroky nereaguje.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Strangegirl

kedy budú titulky?

2.2.2017 | 19:16:06

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama