1883
96/100 - 45×

1883

Prequel seriálu Yellowstone, ve kterém sledujeme rodinu Duttonovu, jež se vydává na cestu na západ přes Velké pláně k poslední baště nezkrotné Ameriky. Jde o drsné převyprávění Západní expanze a intenzivní studii o jedné rodině prchající před chudobou, aby nalezla lepší budoucnost v americké zaslíbené zemi – Montaně.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Paramount+ | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Western
hrají
Tim McGraw (James Dutton), Faith Hill (Margaret Dutton), Isabel May (Elsa Dutton), Sam Elliott (Shea Brennan), LaMonica Garrett (Thomas), Audie Rick (John Dutton), Marc Rissmann (Josef), Eric Nelsen (Ennis), James Landry Hébert (Wade)

Shea Brennan

Shea Brennan

Kapitán, který vede karavanu z Texasu do Oregonu.

Sezóny 1
2021 - 2022

Rok 1883 není pro Sheu vůbec šťastný, protože v něm přišel jak o svou ženu Helen, tak i o dceru, které zemřely následkem neštovic. Ačkoliv truchlí a přemýšlí o skoncování se životem, musí se krátce nato vydat coby pinkertonský agent na expedici z Texasu směřující až do Oregonu, aby tam dovedl skupinu evropských imigrantů, kteří doufají, že tam naleznou lepší život. Jeho společníkem na cestě je další pinkertonský agent Thomas, který pod ním sloužil během Indiánské války jako příslušník regimentu Buvolích vojáků.Foto: Paramount

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E10: This Is Not Your Heaven

cz100%
DOKONČENO

Český překlad seriálu zajišťuje num71 na Titulky.com.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama