Adventure Time (Čas na dobrodružství)
96/100 - 45×

Adventure Time(Čas na dobrodružství)

Finn je chlapec s parádní čapkou a moudrým psem jménem Jake, který ovládá kouzelné síly. Společně zažívají podivná dobrodružství v postapokalyptické zemi jménem Ooo.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | Cartoon Network | 15 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komedie
hrají
Felicia Day (Betty),

Princezna Žvýkačka

Princezna Žvýkačka

Královna Cukrového království, nejlepší vědekyně v celém kraji a stvořitelka cukrových lidí.

Sezóny 10
2010 - 2018

Princezna Žvýkačka se společně se svým bratrem Neddym narodila v růžovém žvýkačkovém hnízdě známém jako Mother Gum. Jelikož neměla nikoho jiného než Neddyho, tak se rozhodla vytvořit vlastní rodinu. Díky žvýkačkové hmotě dokázala pomocí vynalézavosti a chytrosti stvořit strýčka Gumbalda, tetu Lolly a bratrance Chicla. Strýček Gumald ale chtěl vládnout, a tak vytvořil plán na svrhnutí Žvýkačky z velení. Plán mu však nevyšel a za trest byl přeměněn i s Lolly a Chiclem do nových cukrových lidí. Žvýkačka se následně povýšila na jejich princeznu.

Mezitím, co se Cukrové království rozrůstá, princezna Žvýkačka poradí Plamennému králi, aby jeho dceru Plamennou princeznu nechal zavřít do lampy za její nezvladatelné chování. Následně se skamarádí s Finnem a Jakem, se kterými prožívá spoustu dobrodružství.

Po nějaké době se v Cukrovém království odehrávají volby mezi Princeznou Žvýkačkou a králem z Ooo. Volby sice princezna Žvýkačka prohrála, ale ani to ji neodradilo od studování vědy. Odstěhovala se společně s Peppermint Butler do chaty, ve které dříve bydlel strýček Gumbald. Několikrát zde pomohla Finnovi a Jakeovi. V epizodě Hot Diggity Doom pak povstala a svrhla krále z Ooo z trůnu.

Princeznu Žvýkačku dabuje Hynden Walch. V České republice zas Ivana Korolová.

Foto: Cartoon Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama