Adventure Time (Čas na dobrodružství)
96/100 - 45×

Adventure Time(Čas na dobrodružství)

Finn je chlapec s parádní čapkou a moudrým psem jménem Jake, který ovládá kouzelné síly. Společně zažívají podivná dobrodružství v postapokalyptické zemi jménem Ooo.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | Cartoon Network | 15 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komedie
hrají
Felicia Day (Betty),

Stromice

Stromice

Malý žlutý slon, který žije v domečku poblíž Cukrového království spolu se svou rodinou.

Sezóny 10
2010 - 2018

V epizodě Ring of Fire se Stromice po vysoké škole v Tiny Mammal Kingdom rozešla s jejím manželem Randym, aby procestovala svět a zažila nová dobrodružství, a tak skočila do moře a odplavala i prstenem pryč.

Po nějaké době se ze Stromice stal kapitán pirátské lodi La Femme Du La Mer, kde při jedné plavbě potkala další loď, na které byl Daniel Prince se svým bratrem Peanutem. Stromice ani na chvilku neváhala a odplula s nimi do neznáma. Zastavili se na jednom ostrůvku, kde se za pomocí Randyho prstýnku vdala s Dannym. Tu noc ale zjistila, že Peanut je celou dobu maska hraná dvěma opicemi a že celá svatba byl jen pokus odlákat ji z lodi. Stromice se smutkem opouští pomocí lodi ostrov a nechává za sebou Daniela s opicemi.

Stromice si následně zakládá novou a úspěšnou společnost, kterou si vybudovala z nalezených pokladů. Zde se zamiluje do zaměstnavatele Wyatta, kterého si následně vezme za muže. Na svatbě je oddává samotný král z Ooo, ale přesto jim manželství nevydrží dlouho a Wyatt odchází z jejich domečku se slzami v očích.

Stromici cestování za tu dobu omrzelo, a tak zůstává v domečku sama poblíž Cukrového království, kde se seznamuje Finnem a Jakem, se kterými se skamarádí a peče jim tak jablečné koláče. V epizodě Tree Trunks se s Finnem a Jakem vypraví pro Křišťálové jablko. Když se k němu konečně dostanou, Stromice si do jablka kousne a následně zmizí.

Objeví se teprve až v epizodě Crystals Have Power, kde unáší Finna a proměňujeho na krystal, aby s ní mohl vládnout. Jake však Finna zachrání a společně pak přemění krystalovou Stromici zpátky na normální.

Stromici v epizodě Apple Thief někdo ukradne jablka, a tak požádá Finna a Jakea, aby s ní šli vypátrat, kdo je viníkem. Cestou potkají Pana Vepře, od kterého se dozví, že celou tu dobu jsou jablka ve skříni Stromice.

Stromice si v Dream of Love oblíbí pana Vepře natolik, že se v Apple Wedding s ním vezme. Spolu pak vychovávají jejich nevlastního syna Sweet Pig Trunks.

Stromici dabuje Polly Lou Livingston

Foto: Cartoon Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů