Adventure Time (Čas na dobrodružství)
96/100 - 45×

Adventure Time(Čas na dobrodružství)

Finn je chlapec s parádní čapkou a moudrým psem jménem Jake, který ovládá kouzelné síly. Společně zažívají podivná dobrodružství v postapokalyptické zemi jménem Ooo.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | Cartoon Network | 15 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komedie
hrají
Felicia Day (Betty),

Života Darující Mág

Života Darující Mág

Kouzelník, který dokáže svým dotykem oživit jakýkoliv předmět na světě.

Sezóny 2
2013 - 2017

Života Darující Mág se poprvé objevuje v epizodě Mystery Dungeon, kde na něj hodí Ledový král svou knížku, aby oživli jeho vymyšlené postavy. Kouzlo však oživí pouze knížku. Života Darující Mág následně odlétá pryč z labyrintu do lesa.

V lese se následně zakopá do díry, aby kvůli němu nic neoživlo, jelikož vše co oživil se proměnilo ve zlo. V epizodě S05E10 Little Dude se tomu však i přesto nevyhne a omylem oživí Finnovu čepici, která následně skoro zničí celé Cukrové království. Života Darující Mág se však od Finna a Jakea naučí oživovat hodné věci.

V epizodě Thanks for the Crabapples, Guiseppe se opět setkává s Ledovým králem, který uspořádá výlet, kde společně s dalšími kouzelníky a nymfy vytvoří svou novou společnost.

Ledový král ho v epizodě Friends Forever pozve dopisem k sobě domů, aby strávili čas spolu. Života Darující Mág za ním přijde, ale než stačí cokoli udělat je zmražen a následně je Ledovým králem zneužíván pro svou moc a oživí spoustu jeho nábytku. Ledovým král je svým nábytkem šikanován, a tak se ho rychle zbaví a nakonec Života Darujícího Mága propustí.

Života Darujícího Mága dabuje Dana Snyder.

Foto: Cartoon Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama