Allegiance
57/100 - 6×

Allegiance

Alex O'Connor je mladý analytik pracující pro CIA. Specializuje se hlavně na vztahy s Ruskem a východní špionáž. O to víc jej šokuje, když zjistí, že jeho rodiče jsou bývalí ruští agenti. Matka Katya měla před lety za úkol naverbovat Alexova otce Marka. Teď dostává po letech další úkol. KGB se probouzí k životu a plánuje ve Spojených státech teroristický útok. Pomoct jim má i Alex.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Thriller
hrají
Margarita Levieva (Natalie O'Connor), Kenneth Choi (Sam Luttrell),

Allegiance - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
darkHannibal

Po 3. díle končím. První díl ve mně zanechal dojem, že bych mohl dostat náhradu za seriály typu Alias, nebo Nikita. Allegiance má s těmito seriály spoustu společného, jako např. prostředí tajných služeb, konspiraci, tajemství, politiku, béčkové akční scény, béčkové efekty, špatné herecké výkony a to určitě není všechno. JENŽE něco zásadního, co dělalo Alias a Nikitu (alespoň pro mě) koukatelnými, Allegiance chybí. A tím je sympatická hlavní postava a minimálně alespoň dvě, tři sympatické postavy vedlejší. Allegiance nic takového nemá. Alex je tuctový, nesympatický a jeho autismus na mě nefunguje. Má snad cenu tady rozebírat další postavy a související herecké (ne)výkony? A i nadsázka a humor, kterými Nikita a Alias disponovali, se tu nedostavili.

TAKŽE jsem nucen brát tento seriál vážně. NBC jej prezentuje jako zcela vážně míněný, cituji, „vypjatý thriller“. Pak je tento seriál pouze k smíchu a vzhledem k (zatím) dobrému hodnocení na IMBD, taky k pláči.

Je mi líto každého, který se nechá zlákat s vidinou dalšího Homelandu, nebo The Americans.

20.2.2015 | 20:35:54

Filtr seriálů
Reklama