American Horror Story S10E03: Thirst

S10E03: Thirst

S10E03: Thirst

Harryho nový talent přivede do města nečekaného návštěvníka. Alma se rozhodne vzít záležitosti do svých rukou.

cz sk
1.9.2021
700 000
50 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Fakt super rozjete.

4.9.2021 | 15:07:08
MarekKovacWhovian

Masterpiece…

překladatel
3.9.2021 | 21:57:17
Baruš1994

Mě se tato série moc líbí, konečně návrat k bizarnu, jak jsme zvyklí z dřívějších sérií a ne jen „béčkový horor“ jako 1984 :) Dojem z výkonu Culkina je u mě zatím trošku rozpačitý, uvidíme co dál, rozhodně se těším na pokračování. Na třetí díl je to velmi dobře rozjeté a jsem zvědavá, kam až to dojde. Dětská záporná postava tomu velmi sluší, Alma sice není druhá McKenna Grace, ale třeba ještě překvapí. Dandy Mott je skvělý do role rozpačité osoby, umí skvěle zahrát psychopata, ale sežrala bych mu i roli slušného taťuldy.

3.9.2021 | 12:41:43
Tatko-Šmolko

Je to veľmi pozoruhodné, pútavé a napínavé (+ vtipné pre tento krát). Páči sa mi, že to Ryan Murphy pre tento krát zobral z druhej strany a v každej časti sa toho udeje neúrekom (asi to má aj čo dočinenie s tým že po 6 časti nás čaká iný príbeh žejo). Snáď prvýkrát sa mi za jej 4 ročné pôsobenie páčil herecký výkon Leslie. Nemám tomu čo vytknúť, asi len toľko že škoda že nejde o netflixovku a na ďalšiu epizódu musím čakať týždeň a to že v tejto epizóde nebola žiadna Karen.

2.9.2021 | 22:30:01

American Horror Story
91/100 - 517×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir), Sarah Paulson (Karen), Leslie Grossman (Ursula), Billie Lourd (Lark Feldman), Macaulay Culkin (Mickey), Angelica Ross (Chemik), Denis O'Hare (Holden Vaughn), Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton)

Stav překladu

Epizoda S10E10: The Future Perfect

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @Farmaister

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás