American Horror Story Popis

American Horror Story

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost.


The House

Sledujeme osudy rodiny Harmonů, kteří se přestěhují do rozlehlého domu v Los Angeles, který má bohatou historii. Postupně zjišťují, že v domě nejsou sami, je plný duchů. Také začínají zjišťovat, co všechno se v domě odehrálo.

Thumbnail Play icon

Asylum

Vítejte v léčebně Briarcliff, kde se snaží vyléčit všechny neduhy a to od nymfomanie až homosexualitu. Nebojí se k tomu použít ty nejdrastičtější metody jako je například elektrošoková terapie.
Do léčebny je právě přivezen Bloody Face, vrah dívek, který své oběti vysvléká z kůže. Reportérka místních novin by o něm ráda udělala reportáž, jenomže její zvědavost ji dostane až na pokraj smrti.


Thumbnail Play icon

Coven

Uplynulo přes 300 let od bouřlivých dnů v Salemu, kde probíhaly exekuce čarodějnic a ty, kterým se podařilo uniknout, jsou na pokraji vyhynutí.
Tajemné útoky proti čarodějnicím se stupňují a mladé ženy jsou posílány pryč do zvláštní školy v New Orleans, kde se mají naučí, jak se bránit.
Do školy právě přijíždí nový přírůstek, Zoe (Taíssa Farmiga), která skrývá děsivé tajemství. Znepokojená nedávnou agresí je také Fiona (Jessica Lange), která se vrací do města s úkolem ochránit Coven a zničí každého, kdo se jí postaví do cesty.

Thumbnail Play icon

Freak Show

Freak Show se bude odehrávat v poklidném a ospalém městečku Jupiter ve státě Florida v roce 1952. Do města právě přijíždí spolek plný podivínů. Společně s příjezdem spolku místní obyvatele začíná ohrožovat a děsit tajemná osoba. Bude nám vyprávěn příběh umělců, kteří se snaží o přežití v umírajícím odvětví.

Thumbnail Play icon

Hotel

Hotel Cortez vede hraběnka Elizabeth, která má zvláštní dar. Je pořád stejně mladá, nemůže utužit své choutky a má nezvykle velkou sílu. Hádáte správně, Elizabeth je upírka, která do svého sídla láká své oběti, kde z nich saje krev. Postupně se nám odhalí celý její životní příběh.

Thumbnail Play icon

Roanoke

Shelby a Matt si koupili dům uprostřed samoty, kde se začaly dít opravdu podivné věci. Jejich pohodový život se téměř rozpadl v ruiny. televizní stanice přichází s nečekanou nabídkou. Rádi by o jejich životě natočili příběh. Dokumentární pojetí se dočká nevídaného úspěchu a studio připravuje druhou řadu, kde půjde především o reality show.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karolli

První 4 série byly fajn a bavily mě, ale Hotel, Roanoke a Cult velmi slabé. Nevím jestli mám chuť se podívat na další sérii

14.11.2017 | 14:52:38
Kamil8

AHS CULT je zatím nejlepší série jak herecky a všechno klape a zapadá do sebe ..A vlastně je to american horor story a tahle série to dotáhla tam kde to má bít ..Na někoho to může působit brutálně ale je to horor za mě teda 100 %,..

6.10.2017 | 10:06:07
madcat

bez Jessicy už to není ono :/

23.9.2017 | 0:28:20
Robinson

Prostě do Hotelu absolutní nádhera, bohužel od Hotelu odpad. Cult má šanci reputaci tohoto seriálu napravit. AHS znamená seriálový základ, nicméně teď se za něj opravdu stydím.

16.9.2017 | 11:27:12
Casti3l

Tady je obtížné dávat celkové hodnocení, protože každá série je jiná a tak si každý najde něco. Pro mě je to každá druhá série, jedničkou počínaje. Dvojku jsem ještě dokoukal, ale zhola nic si nepamatuji, zato čtverku a šestku jsem po pár dílech vzdal. Pokud bude následovat stejný vzorec, sedmička by pro mě mohla být uspokojující. 10/10 za zpracování, herecké výkony a stále nové nápady.

1.9.2017 | 20:16:23
Movego

Úžasný Ryan Murphy, úžasní herci a úžasná atmosféra, zkrátka seriál přímo pro mě!

25.8.2017 | 12:24:22
nikolakrupicova

Byl to můj první seriál, který jsem začla sledovat a navždy zůstane mou srdeční záležitostí! Jen mě mrzí, že s odchodem Jessicy Lange seriál ztrácí na kvalitě :( Jinak Asylum podle mě nejlepší série vůbec!!

15.3.2017 | 23:59:43
standwithfist

Skvělý seriál, skvělé herecké výkony a stále překvapující originální Ryan Murphy, který umí sehnat skvělé lidi, kteří splácají všechny možná hororová témata, vtisknou tomu punc originality kamerou, střihem. Je to skvělý koktejl, který má pokaždé jiný nádech chutí. Většinou jsem se těmito pro mě úsměvnými dílky bavila, než se bála. Série vždy v závěru tak trochu ztrácí dech. Po 4. sérii jsem skončila, protože je pravda, že Jessica byla pro mě ta hvězda, která to vedla k dokonalosti. Spousta linií byla načrtnutých, nedomyšlených, divně vyhrocených, jako by to vařilo celé 1000 kuchařů. 1. série 90% , 2.série 98%,3. série 79%,4. série 70% pořád solidních 84 %

10.3.2017 | 11:54:54
Alina91

První a druhá řada naprostá pecka, třetí řada mě ještě taky docela dost zaujala, čtvrtou řadu jsem nedokoukala (docela slabota), pátou jsem viděla na přeskáčku jen z části a šestá se dala, ale s plno mouchami. I tak má tento seriál stále své kouzlo a mám ho ráda.

18.1.2017 | 14:39:15
iHyi

1. řada byla super, ale 2. řada je naprosto… geniální. A pak to upadlo do hnoje.

webmaster
6.11.2016 | 10:56:20

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Stav překladu

Epizoda S07E11: Great Again

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

Nové postavy

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás