American Horror Story Popis

American Horror Story

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

The House

Sledujeme osudy rodiny Harmonů, kteří se přestěhují do rozlehlého domu v Los Angeles, který má bohatou historii. Postupně zjišťují, že v domě nejsou sami, je plný duchů. Také začínají zjišťovat, co všechno se v domě odehrálo.

Thumbnail Play icon

Asylum

Vítejte v léčebně Briarcliff, kde se snaží vyléčit všechny neduhy a to od nymfomanie až homosexualitu. Nebojí se k tomu použít ty nejdrastičtější metody jako je například elektrošoková terapie.
Do léčebny je právě přivezen Bloody Face, vrah dívek, který své oběti vysvléká z kůže. Reportérka místních novin by o něm ráda udělala reportáž, jenomže její zvědavost ji dostane až na pokraj smrti.


Thumbnail Play icon

Coven

Uplynulo přes 300 let od bouřlivých dnů v Salemu, kde probíhaly exekuce čarodějnic a ty, kterým se podařilo uniknout, jsou na pokraji vyhynutí.
Tajemné útoky proti čarodějnicím se stupňují a mladé ženy jsou posílány pryč do zvláštní školy v New Orleans, kde se mají naučí, jak se bránit.
Do školy právě přijíždí nový přírůstek, Zoe (Taíssa Farmiga), která skrývá děsivé tajemství. Znepokojená nedávnou agresí je také Fiona (Jessica Lange), která se vrací do města s úkolem ochránit Coven a zničí každého, kdo se jí postaví do cesty.

Thumbnail Play icon

Freak Show

Freak Show se bude odehrávat v poklidném a ospalém městečku Jupiter ve státě Florida v roce 1952. Do města právě přijíždí spolek plný podivínů. Společně s příjezdem spolku místní obyvatele začíná ohrožovat a děsit tajemná osoba. Bude nám vyprávěn příběh umělců, kteří se snaží o přežití v umírajícím odvětví.

Thumbnail Play icon

Hotel

Hotel Cortez vede hraběnka Elizabeth, která má zvláštní dar. Je pořád stejně mladá, nemůže utužit své choutky a má nezvykle velkou sílu. Hádáte správně, Elizabeth je upírka, která do svého sídla láká své oběti, kde z nich saje krev. Postupně se nám odhalí celý její životní příběh.

Thumbnail Play icon

Roanoke

Shelby a Matt si koupili dům uprostřed samoty, kde se začaly dít opravdu podivné věci. Jejich pohodový život se téměř rozpadl v ruiny. televizní stanice přichází s nečekanou nabídkou. Rádi by o jejich životě natočili příběh. Dokumentární pojetí se dočká nevídaného úspěchu a studio připravuje druhou řadu, kde půjde především o reality show.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Melissandra

Myslela jsem si, že Roanoke série byla nudná a propadák… Beru zpět, stačil první díl 1984

29.9.2019 | 1:12:07
Nica

Murder House a Asylum byly top. Uvidíme, jak si povede Apocalypse.

24.9.2018 | 16:21:02
Kamil8

AHS CULT je zatím nejlepší série jak herecky a všechno klape a zapadá do sebe ..A vlastně je to american horor story a tahle série to dotáhla tam kde to má bít ..Na někoho to může působit brutálně ale je to horor za mě teda 100 %,..Nejnovější Apocalypsa je totální uchylárna je to totalní blbost ale na druhou stranu baví …

23.9.2018 | 17:21:33
Onlajn

První série mě nadchla, druhá ještě víc. Další série nemají takovou kvalitu, ale i tak super podívaná. Dobrá atmosféra a solidní příběhy.

20.6.2018 | 16:10:44
Alone28

úžasný seriál…

25.2.2018 | 14:24:53
karolli

První 4 série byly fajn a bavily mě, ale Hotel, Roanoke a Cult velmi slabé. Nevím jestli mám chuť se podívat na další sérii

14.11.2017 | 14:52:38
madcat

bez Jessicy už to není ono :/

23.9.2017 | 0:28:20
Robinson

Prostě do Hotelu absolutní nádhera, bohužel od Hotelu odpad. Cult má šanci reputaci tohoto seriálu napravit. AHS znamená seriálový základ, nicméně teď se za něj opravdu stydím.

16.9.2017 | 11:27:12
Movego

Úžasný Ryan Murphy, úžasní herci a úžasná atmosféra, zkrátka seriál přímo pro mě!

25.8.2017 | 12:24:22
nikolakrupicova

Byl to můj první seriál, který jsem začla sledovat a navždy zůstane mou srdeční záležitostí! Jen mě mrzí, že s odchodem Jessicy Lange seriál ztrácí na kvalitě :( Jinak Asylum podle mě nejlepší série vůbec!!

15.3.2017 | 23:59:43

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo desátou řadu

American Horror Story získává desátou řadu

American Horror Story získává desátou řadu

Když něco chceš, tak se na to zeptej. Nejspíš tímto pravidlem se řídil Rynam Murphy, když šel za výkonným ředitelem stanice FX a zeptal se ho, jestli dostane AHS desátou řadu. John Landgraf desátou řadu pro AHS odsouhlasil, takže se můžeme těšit na pokračování i v seriálové sezóně 2020/2021.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás