American Horror Story
91/100 - 530×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Anna Victoria Alcott), Kim Kardashian (Siobhan Corbyn), Matt Czuchry (Dex Harding), Michaela Jaé Rodriguez (Nicolette), Juliana Canfield (Talia), Annabelle Dexter-Jones (Sonia Shawcross), Cara Delevingne (Ivy), Russell Tovey (Patrick Read), Joe Mantello (Gino Barelli), Zachary Quinto (Sam), Charlie Carver (Adam Carpenter), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant)

Rozhovor s Dylanem McDermottem o jeho návratu

Rozhovor s Dylanem McDermottem o jeho návratu

Máme tady vánoční pauzu a s ní tedy i čekání na poslední čtyři díly druhé sezóny. Čekání si můžete zkrátit rozhovorem s Dylanem McDermottem, který hraje Johnnyho Thredsona alias moderního Bloodyho Face!

0 0
22.12.2012

V rozhovoru se dozvíte, jak se Dylan dostal ke své roli, to s kým se Johnny Thredoson v seriálu potká a zda by se chtěl Dylan objevit i ve třetí řadě! Počítejte tedy s tím, že článek obsahuje spoilery!

Jak jste se dostal ke své roli?
Opravdu se mi líbí práce na tomhle seriálu, je to pro mě jako být doma. Mluvili jsme o tom na začátku sezóny s Ryanem. Zavolal mi někdy v létě a snažili jsme se vymyslet, jak bych se do seriálu mohl vrátit. Trochu jsem si nebyl jistý, zda se vrátím, ale vím, že Ryan je génius. Když měla druhá řada premiéru, tak mi volal a vše mi vysvětlil, do té doby jsem nečetl ještě žádný scénář. Vysvětlil mi, co budu hrát a v tu chvíli jsem si pomyslel, to si snad ze mě děláš srandu ne? Ale líbilo se mi to! Takže mi vysvětlil, že budu hrát moderního Bloodyho Face, je to pro mě velká změna, ale líbí se mi to. To je to, co se mi na tomhle pořadu tak líbí. Řekl vám taky, že budete muset nosit tu masku?
Ano, prozradil mi to. Přesně jsem věděl, co budu hrát. Rayen vám vždycky řekne, co od vás čeká. Nikdy se vám nestane, že při čtení scénáře náhodou narazíte na scénu, ve které po vás bude chtít, abyste brečel a masturboval ve stejnou chvíli (kdo viděl první řadu, ví, o čem Dylan mluví).

Líbí se mi vaše úvodní sekvence.
Je tu plno zvratů, například já jsem byl minulý rok terapeut.

Je těžké hrát hrůzu nahánějícího a narušeného chlapa?
Ano. Myslím si, že v následujících epizodách si Johnny Thredson získá více vašich sympatií a porozumíte mu mnohem více, než v první epizodě.

Co je méně pohodlné, maska Bloodyho Face anebo oblek Rubber Mana?
Dobrá otázka, oblek Rubber Mana jsem si užil, dokonce ho mám ve svém šatníku a občas si ho vezmu. Maska Bloodyho Face je nepříjemná, jsou tam vlasy, která se vám dostávají do úst a to je nepříjemné. Bloody Face je opravdu příšerný charakter. Ale stejně jako v každém Ryanově pořadu vše má svůj důvod.

Setkáte se v AHS například s Kitem či Lanou, přece jenom Váš příběh se odehrává v současnosti?
Ano, s Lanou se setkám v následujícím díle. Také bych měl mít scénu s Oliverem.

Byl jste překvapen reakcí fanoušků, když jste se vrátil do AHS?
Bylo to úžasné! To je to skvělé na věcech jako je Twitter. Fanoušci vás mohou podpořit. Je skvělé, jak jsou fanoušci nadšení kvůli tomu, že jsem se vrátil. Tohle bych nikdy nečekal.

Chtěl byste hrát i ve třetí sezóně?
Samozřejmě! Jsem fanoušek tohohle pořadu. Udělám v tomhle pořadu cokoliv, co po mně bude Ryan chtít. Pokud pro mě bude mít Ryan roli, tak ji beru.

Co budete dělat, až AHS: Asylum skončí?
Teď finišují dva filmy, ve kterých hraji Olympus Has Fallen s Morganem Feemanem, Melissou Leo a Aaronem Eckhartem a také Behaving Badly se Selenou Gomez. Na přelomu ledna a února začínám s natáčením dalších dvou filmů.

Jak velkou roli bude mít podle vás Johnny Thredson v AHS: Asylum? Co vše se o něm dozvíme a jak podle vás skončí? Přežije?

Zdroj: FX

Diskuze /5

Magenta

Myslím, že by se mohl vydat hledat maminku. Určitě ho ráda uvidí (jestli je živá) :D

22.12.2012 | 15:00:29
Anabel

Dylan je úžasný!:) Je fakt, že v první řadě byl takový nic moc, tak doufám, že to teď pěkně roztočí, když je modern BF :D Jinak jsem zvědavá na to, jak se potká s Lanou a Oliem :) Malá rodinná sešlost? :)

22.12.2012 | 17:11:54
1Bobesh1

Nějak mi nejde na rozum, jak může mít synáček scénu s mamkou i taťkou.. Předpokládám, že mamka taťku zabije…

admin
22.12.2012 | 17:27:49
Anabel

1Bobesh1: jo, tohle jsem taky ještě nějak nepobrala.. třeba je půjde navštívit do domova důchodců? :D

23.12.2012 | 12:00:06
Magenta

Teoreticky by mohl mít halucinace a tatíčka si jen představovat. Nějak se mi nechce věřit, že by Oliver přežil.

23.12.2012 | 14:47:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama