American Horror Story
91/100 - 530×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Anna Victoria Alcott), Kim Kardashian (Siobhan Corbyn), Matt Czuchry (Dex Harding), Michaela Jaé Rodriguez (Nicolette), Juliana Canfield (Talia), Annabelle Dexter-Jones (Sonia Shawcross), Cara Delevingne (Ivy), Russell Tovey (Patrick Read), Joe Mantello (Gino Barelli), Zachary Quinto (Sam), Charlie Carver (Adam Carpenter), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant)

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Protect the Coven

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Protect the Coven

Bylo v jedenácté epizodě vodítko ke čtvrté řadě? A o čem bude dvanáctá epizoda? To a mnohem více prozradil Ryan Murphy v dnešním rozhovoru.

5 0
17.1.2014

Stalo se již tradicí, že Ryan Murphy po každé odvysílané epizodě AHS poskytne rozhovor serveru ew.com a my jej pro vás přeložíme. Je tomu tak i po jedenácté epizodě. Jen pozor, v dnešním rozhovoru si Ryan Murphy celkem zaspoileroval.

V této epizodě jsme se dozvěděli, že LaLaurino mučení otroků bylo inspirováno jejím zájmem o biologii lidí. Tohle jste si vymyslel anebo je to podle skutečnosti?
Ryan Murphy: Bylo to založené na věcech, které jsme o ní četli. Fascinovala ji anatomie a to jak lidské tělo funguje. Takže na základě toho jsme usoudili, že kvůli tomu začala dělat to, co dělala.

Delphine mi začínala být sympatická, ale po této epizodě už rozhodně není.
Ryan Murphy: Nikdy jsem nečekal, že tohle budou lidi říkat. Myslím, že to říkají jen kvůli Kathy Bates, která hraje opravdu skvěle.

Líbilo se mi naše nové duo Delphina a Spalding.
Ryan Murphy: Nejvíce se mi na tom líbí ta scéna s Benadrylem. Lidé, kteří jej vyrábí, z toho byli nadšení. Mohli jsme jen ukázat platíčko léků a nic neříct, ale rozhodl jsem se, že to uděláme takhle.

Řekl bych, že Jessica Lange zatím neudělala v AHS nic tak strašného, jako když usekla hlavu tomu lovci čarodějnic.
Ryan Murphy: No, byl to celkem dobrej příběh, původně jsme to napsali úplně jinak. Vždycky jsem si byl vědom, že Jessica si ještě pořádně neušpinila ruce v tomhle seriálu. Původně jsme tuto scénu psali s Angelou a Jessicou přes Skype a ony tam vůbec neměly být a celé to měly sledovat jen na obrazovce. Když si to Jessica přečetla, tak se zeptala, proč si všechnu zábavu užije jen Axeman? Chci být také v té místnosti. A tak jsme to přepsali.

Líbí se mi, jak si Marie Laveau objednává dietní sprite. Je nesmrtelná, ale přesto si hlídá figuru.
Ryan Murphy: Komu by se to nelíbilo?

Viděli jsme, jak Marie upadla do bezvědomí, co s ní bude dál?
Ryan Murphy: Stane se jí to, co chtěla udělat Delphine – rozřezat na několik částí a rozházet po celém městě, přesně to teď Delphine udělá Marii. Marie je pořád naživu, ale její tělo je roztroušené po celém městě a nejspíš se už nikdy nedá dohromady. Otázkou tedy je, zvládne ji někdo dát dohromady?

Takže v další epizodě uvidíme Angelu Bassett jen jako hlavu?
Ryan Murphy: Ne, v další epizodě uvidíme opět Angelu Bassett, ale otázkou je. Bude to znovu Marie proti Delphine? Další epizoda je o tom, co vzejde z tohoto souboje.

Čeká Fionu a Axemana šťastný konec? Tohle se v AHS moc nestává.
Ryan Murphy: No, celá epizoda bude o tom, co se Fiona chystá udělat? Svůj plán má. Musí zjistit, kdo je příští Nejvyšší a zabít ji, což by jí zajistilo život a mohla by utéci s Axemanem. Další epizoda je tedy o jejich společném plánu všechny zabít.

Když už mluvíte o tom utíkání. Zoe a Kyle opustili město nadobro?
Ryan Murphy: Uvidíte je i v příští epizodě, uvidíte, co se stane, když dorazí do Epcotu.

Minulý týden jste říkal, že Cordelie v této epizodě udělá něco otřesného. Jak jste tohle vůbec natočili?
Ryan Murphy: Natáčeli jsme to s pomocným zařízením. Byla to velmi brutální scéna, ale Sarah má tyhle věci ráda. Možná nejvíc ze všech hereček v seriálu. Ráda vidí, když se její postava snaží něčeho dosáhnout za každou cenu. Pro mě je Cordelia asi nejstatečnější postavou této série. Již od začátku staví na přední místa ostatní, bez ohledu na sebe.

Poté jsme jí už neviděli. Vrátí se jí její moc?
Ryan Murphy: Celé to bude v příští epizodě, Cordelia zjistí Fionin plán, že chce všechny zabít a utéci s Axemenem. Je to Fionina dcera, ale v něčem je jiná. Je chytrá. Takže bude to ona, kdo všechny zachrání anebo zemře?

Zdá se, že je tu více potencionálních Nejvyšších. Vyjasní se to?
Ryan Murphy: Ne, nevyjasní. Jak jsme po celou dobu říkali, pokud je čarodějnice v nebezpeční, její moc roste. Takže poslední dvě epizody jsou opravdu o tom, kdo je nová Nejvyšší? Ale pokud je Fiona všechna zabije, tak poslední epizoda může být o tom, jak společně s Axemanem nakupují v Paříži.

V této epizodě jsme neviděli Misty. Uvidíme ji ještě?
Ryan Murphy: Její čas se krátí. Je uvězněna v hrobce, kde není moc kyslíku a většina lidí umírá na dehydrataci během tří dnů. Ale zjistíte, co se s ní stane.

Říkal jste, že do posledních epizod, budete dávat nápovědy, o čem bude čtvrtá řada. Byl v této epizodě nějaké vodítko?
Ryan Murphy: Ano, když jsem jí sledoval, tak jsem zjistil, že tam je.

Prozradíte, čemu máme věnovat pozornost?
Ryan Murphy: Nikdy.

Více už toho Ryan Murphy neprozradil. A jak se líbila jedenáctá epizoda vám? Co podle vás je vodítkem ke čtvrté řadě?

Zdroj: FX

Diskuze /5

aduskamckay

ze by 4 seria bola o witch hunters s nemecka ? :)

17.1.2014 | 20:32:02
1Bobesh1

Musím uznat, že ta scéna, jak si Cordelia vypíchla oči byla skvělé. I když jsem věděl, co udělá, to jak píchla bylo.. wow!

admin
17.1.2014 | 20:44:32
starblade

Možná místo, kde se bude 4. série odehrávat naznačovala cílová stanice autobusu.

#4 1Bobesh1
17.1.2014 | 21:37:48
1Bobesh1

#3 starblade: Čtvrtá řada se bude odehrávat buď v Santa Fe anebo znovu v New Orleans ;)

admin
17.1.2014 | 21:43:40
NEKROMOON

Našel jsem zajímavou stránku zabývající se 4 sérií. Je tam i celá báseň kterou recitovala Myrtle. Tak premejšlejte. ;) http://starcasm.net/archives/258360

20.1.2014 | 22:20:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama