American Horror Story
91/100 - 530×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Anna Victoria Alcott), Kim Kardashian (Siobhan Corbyn), Matt Czuchry (Dex Harding), Michaela Jaé Rodriguez (Nicolette), Juliana Canfield (Talia), Annabelle Dexter-Jones (Sonia Shawcross), Cara Delevingne (Ivy), Russell Tovey (Patrick Read), Joe Mantello (Gino Barelli), Zachary Quinto (Sam), Charlie Carver (Adam Carpenter), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant)

Oficiální ukázka na první polovinu nové řady AHS: Delicate

Oficiální ukázka na první polovinu nové řady AHS: Delicate

S blížícím se datem premiéry 20. září zveřejnila stanice FX upoutávku na první část seriálu American Horror Story: Delicate. Upoutávka, v níž debutuje Kim Kardashian je plná čarodějnic, pavouků a červených koberců.

7 0
11.9.2023

Trailer začíná představením postavy Emmy Roberts, Anny Victorie Alcott, hvězdné herečky, která má svět na dosah ruky. Nicméně Anně a jejímu partnerovi Dexterovi (Matt Czuchry) chybí k perfektnímu životu jen jedna věc – dítě. Anna se rozhodne pro cestu k mateřství prostřednictvím umělého oplodnění. Jak v ní roste dítě, začíná se Anna cítit jako cizinec ve vlastním těle, čemuž rozhodně nepomáhá narůstající paranoia, že se jí někdo snaží zabít.

Foto: FX

Tentokrát bude série rozdělena na dvě části, přičemž první várka epizod dorazí na FX 20. září 2023 a následně bude streamována na Hulu. Není sice jasné, proč se tvůrčí tým rozhodl rozdělit tuto sezónu, ale pravděpodobně to má co do činění s probíhajícími stávkami WGA a SAG-AFTRA.

Podívejte se níže na ukázku s českými titulky a napište do komentářů, jak se vám trailer líbí.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

OriginalHunter

Emma a Kim :) Delicate

12.9.2023 | 7:51:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama