American Horror Story
91/100 - 530×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Anna Victoria Alcott), Kim Kardashian (Siobhan Corbyn), Matt Czuchry (Dex Harding), Michaela Jaé Rodriguez (Nicolette), Juliana Canfield (Talia), Annabelle Dexter-Jones (Sonia Shawcross), Cara Delevingne (Ivy), Russell Tovey (Patrick Read), Joe Mantello (Gino Barelli), Zachary Quinto (Sam), Charlie Carver (Adam Carpenter), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant)

Upoutávka na druhou část AHS: Delicate ukázala těhotnou Emmu Roberts uvězněnou v démonickém rituálu

Upoutávka na druhou část AHS: Delicate ukázala těhotnou Emmu Roberts uvězněnou v démonickém rituálu

FX zveřejnil trailer na druhou část 12. série American Horror Story. V sezóně, která je natočena podle románu Delicate Condition od Danielle Valentine, se Emma Roberts představila jako herečka Anna Victoria Alcott, jejíž těhotenství se proplétá se satanskými silami, které ji pokoušejí i děsí.

3 0
23.3.2024

Prvních pět epizod bylo odvysíláno na podzim roku 2023, ale poté se seriál přerušil, protože produkce byla pozastavena v době dvojí hollywoodské stávky v roce 2023, kdy scénáristé a herci bojovali za spravedlivé benefity.

Foto: FX

Nyní, když se blíží datum premiéry druhé části, téměř šest měsíců poté, co se první část přestala vysílat, je otázkou, zda se podaří uspokojivě uzavřít Annin pokračující příběh. Trailer však zřejmě naznačuje, že veškeré otázky budou zodpovězeny a že postava bude čelit svým dosud nejtěžším rozhodnutím. Nicméně antologický seriál, který v každé sezóně vypráví jiný příběh, se ne vždy dokázal držet při zemi a občas s vybraným ukončením příběhu dokázal diváky překvapit.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

OriginalHunter

Diky že pokračuješ v preklade :)

5.4.2024 | 9:10:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama