Arrested Development
94/100 - 10×

Arrested Development

Michaelu Bluthovi nečekaně spadne do náruče celá rodina, o kterou se musí starat. Jeho otce totiž zavřeli do vězení. Jak ale být hlavou v rozmazlené, bohaté a nefunkční rodině? Na to už svědomitý Michael musí přijít sám.

USA | 2003 | Pauza
vysílání
5 sezón | Netflix | 30 minut
žánr
Komedie


Postavy

 • Michael Bluth

  Michael Bluth

  Michael Bluth je jediný zodpovědný člen rodiny Bluthů. Přestože vyrůstal v bohaté, rozmazlené rodině, se rozhodl stát odpovědným. Proto je taky často nucen podporovat svou rodinu kvůli jejich různým finančním problémům, jelikož zdědil stavební společnost po svém otci Georgovi, který je ve vězení. Svého syna Georgea Michaela miluje nade vše a snaží se být co nejlepším tátou.

  Sezóny 4
  2003 - 2013
 • Lindsay Bluth Fünke

  Lindsay Bluth Fünke

  Lindsay Bluth je Michaelova sestra- jeho dvojče, které je mu nejbližší z celé rodiny, jelikož mu často podkopáva autoritu a tím jej motivuje. Vdala se za Tobiase Fünke a mají spolu dceru Maeby. Ráda nakupuje, ale nemá žádné odborné znalosti a proto tráví většinu svého času žádaním o peníze od své rodiny.

  Sezóny 4
  2003 - 2013
 • Gob Bluth

  Gob Bluth

  Celým jménem George Oscar Bluth II, který si říka G.O.B., je arogantní starší bratr Michaela Blutha a ctižádostivý kouzelník. Pořád vymýšlí nové triky, které pak předvádí divákům. G.O.B. je sukničkář bez přátel. Jeho otec George ho v dětství ignoroval a jeho matka Lucille ho otevřeně nesnáší. Jeho jediný přítel je jeho bratr Michael.

  Sezóny 4
  2003 - 2013
 • Buster Bluth

  Buster Bluth

  Byron „Buster“ Bluth je nejmladší syn George a Lucille Bluth. Je to takový ,,maminčin mazánek". Pořád ještě žije se svou matkou a tráví všechen svůj čas s ní. Dělá si až příliš velké starosti o tom, co si o něm myslí a spoléhá se na její veškerou podporu. Buster je společensky neohrabaný ve všech směrech a lidé kolem něj se cítí nervózně. Navzdory jeho zpožděnému sociálnímu rozvoji, je ve skutečnosti inteligentní a později se připojí k armádě.

  Sezóny 4
  2003 - 2013
 • Lucille Bluth

  Lucille Bluth

  Lucille Bluth je matriarcha rodiny Bluthů, alkoholička která působí, že se mnohem více stará o své koktejly, než o své děti. Je hrubá, panovačná a manipulativní, ale navzdory všemu jí záleží na rodině. Její syn Buster je téměř neschopný žít bez ní. Je zvyklá na drahý životní styl plný lázeňských procedur.

  Sezóny 4
  2003 - 2013
 • George-Michael Bluth

  George-Michael Bluth

  George Michael je dospívající syn Michaela Blutha, se kterým si je opravdu blízký. Je zamilovaný do své sestřenice Maeby Funke. Přesto, že ví, že je vztah mezi bratrancem a sestřenicí špatný, chce na ní pořád udělat dojem.

  Sezóny 4
  2003 - 2013
 • Maeby Fünke

  Maeby Fünke

  Maeby Fünke je sarkastická, nezávislá, dospívající dcera Lindsay Bluth a Tobiase Funke. Oba však upřednostňují aby byly spíš přátelé než rodiče své dceři. Maeby se snaží vzepřít se rodičům a tak si získat jejich pozornost. Poté, co políbila George Michaela k němu začala něco cítit, ale přesto chodí se školským sportovcem Stevem Holtem.

  Sezóny 4
  2003 - 2013
 • Tobias Fünke

  Tobias Fünke

  Tobias Fünke je manžel Lindsay Bluth a otecem Maeby Funke. Byl psychiatr a terapeut, ale přišel o licenci. Od té doby hledá práci jako herec, ale bez úspěchu. Tobias má strach z nahoty a proto nosí džínové šortky pod oblečením.

  Sezóny 4
  2003 - 2013
 • George Bluth Sr

  George Bluth Sr

  George Bluth Sr je patriarcha rodiny Bluthů a zakladatel Bluth společnosti. Jako majitel realitní kanceláře 50 let kradl částky peněz a nezákonně stavěl domy v Iráku. Poté byl uvězněn na jeden rok ve vězení. A jeho syn Michael zaujmul jeho místo ve spečnosti.

  Sezóny 4
  2003 - 2013

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama