Atlantis
72/100 - 77×

Atlantis

Seriál se odehrává v době legendárních hrdinů a mýtických stvoření. Zavede nás na tajemné místo. Do ztraceného města Atlantis, kde dochází k uctívání různých bohů, například bohyně s hady místo vlasů, ve městě jsou paláce tak rozsáhlé, že se říká, že je stavěli obři. Do města přichází mladý Jason a dobrodružství, které můžete znát z Řeckých bájí a pověstí začíná.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | BBC | 50 minut
hrají
Mark Addy (Hercules), Alexander Siddig (Minos),


Rozhovor s Jackem Donnellym o finále 2. série Atlantis

Rozhovor s Jackem Donnellym o finále 2. série Atlantis

Stanice BBC nás před měsícem informovala, že se Atlantis s třetí sérií nevrátí. Hvězda seriálu Jack Donnelly řekl stanici Digital Spy, že on sám je zklamaný, že seriál bude po dvou sériích ukončen. Jack také poskytl stanici Digital Spy rozhovor a také něco málo řekl k finále druhé série.


1 1
13.3.2015

Bylo ukončení seriálu skupinové rozhodnutí, nebo vám prostě řekli, že se seriál s 3. sérií nevrátí?

Prostě mi bylo oznámeno, že se seriál s další sérií nevrátí, měl jsem smlouvu na 5 let, a vše by mělo jít dál. Chystal jsem se jet na dovolenou se svou rodinou. Nevím, jestli je tu nějaká mediální linie, jaký jsem byl v seriálu, ale já budu naprosto upřímný, byl jsem zničený. Miluju tu práci, byla to největší věc, která se mi kdy přihodila. Opravdu jsem si užíval každou sekundu.


Bez toho, aniž byste říkal příliš mnoho spoilerů, přinese finální epizoda druhé série nějaké uzavření pro seriál?

Myslím, že ani trochu! Nevím, co zde můžu říct a co ne, ale již nemám smlouvu, takže ano, všechno je ponecháno ve vzduchu. Všechno. Myslím si, že konec je skvělý, producenti měli rozhodně představu, o čem by třetí série byla. Probíhaly obrovské diskuze i o tom, co by se mohlo stát, a je to stejně všechno zahozeno. Nevím jestli konec bude někdy vyřešený, nevím jaká je pro to budoucnost. Ale chápu to rozhodnutí a chápu i finanční stránku, ale jen bych rád dokončil příběh, prostě to nějak uzavřel. A myslím, že by to i zvládli uzavřít, ne v celé sérii, ale třeba v šesti epizodách, bohužel ne vždy dostanete to, co si přejete.

Když se Atlantis s třetí sérií nevrátí, jaké jsou vaše plány do budoucna?

Musím být vděčný, byla to pro mě skvělá příležitost a miloval jsem to a všechny ty lidi taky, ale teď se zase musím vrátit ke konkurzům a uvidím, co bude dál. Je to divné, byl jsem s rodinou na dovolené a den po tom jsem zjistil, že se Atlantis s další sérií nevrátí, takže jsem skončil v Gambii a přemýšlel jsem „Co budu dělat dál?“, bylo to zvláštní, ale úžasné zároveň. Mluvil jsem s mým agentem a uvidíme, co bude dál. Také jsem mluvil se svým nejlepším přítelem Joelem, který je taky můj komediální partner, mluvili jsme o improvizační show v komediální skupině Chuckle Duster.

Bude vám Atlantis chybět, nebo naopak myslíte, že dvě série pro tento seriál jsou tak akorát?

ZDROJ: DIGITALSPY

Diskuze /8

lksvcr

tak jestli tam bude totálně otevřenej konec a nic se nerozhodne tak mě naštvou

#2 Kimberlly
13.3.2015 | 20:01:32
Kimberlly

#1 lksvcr: Presne. A bola som veľmi sklamaná, keď som zistila, že to ukončili a stále som! :(

13.3.2015 | 20:05:47
SleepyArrow

Otevřený konec? Proboha! to snad ne! :(

13.3.2015 | 21:41:43
rhobos

je to sviňárna no :(

14.3.2015 | 1:50:52
Stanley

Výborný seriál a je škoda, že už končí po druhej sérii.

14.3.2015 | 15:19:32
Hyde

Ja už se na to fakt ..... Když se to konečně nakopne a začne to být skvělý, tak nějakej tydýt z vedení to stopne.

23.3.2015 | 23:42:26
Hintar

Je to škoda, ale tak všichni určitě znají legendu o Jasono a argonautech – takže by to nejspíše skončilo tak že Jason ziska rouno, Medea umře, Pasifae umře a nejspíš i Ariadne protože by se z ni stala žárlivá mrcha :D :D … ale kdo ví …

#8 Hintar
23.5.2015 | 14:12:24
Hintar

#7 Hintar: *Jasonovi a Argonautech

23.5.2015 | 14:16:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!