Awake (Procitnutí)
82/100 - 39×

Awake(Procitnutí)

Policejní detektiv Michael Britten (Jason Isaacs) při autonehodě ztratil jednoho ze svých bližních. Kterého ale? Probouzí se střídavě do jedné ze dvou realit. V té červené s manželkou přišli o syna a psycholožka mu pomáhá uvědomit si, že ta druhá realita je jen snem, fantazií. V té zelené se obětí autonehody stala manželka a matka jeho syna a o neskutečnosti druhé reality Michaela přesvědčuje neméně přesvědčivý psycholog. Tyto reality se navíc podivně prolínají v detailech, které mu v konečném důsledku pomáhají v řešení případů.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní

S01E13: Turtles All the Way Down

S01E13: Turtles All the Way Down
cz sk
24.5.2012
2 870 000
42 minut

Michael si uvědomí, co za konspiraci se skrývá za jeho nehodou, a zároveň se tato konspirace stane hrozbou v obou jeho realitách. Michael půjde po detektivu Hawkingovi, Dr. Lee a Dr. Evansová se sjednotí ve svém úsilí pomoci Michaelovi nalézt tu správnou cestu.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ibrahimgilbert

Opravdu velké zklamání. Tvůrci zřejmě v průběhu první série zjistili, že jim seriál neobnoví, tak dali dohromady tady toto – což bylo jasné už od začátku, akorát jsem doufala, že to dopadne nějak zajímavěji, jelikož děj byl celkem komplikovaný a zamotaný a spousta věcí nebyla vůbec vysvětlena. Je to vážně velká škoda.

15.6.2018 | 14:29:53
SaDiablo

Aha? Tohle uz od zacatku byl nejspis jeden ze dvou smysluplnych zaveru. Ten druhy byl schizofrenie, se kterym se ale pracovalo jiz v prubehu serialu, tudiz byl potom jaksi vyloucen. A jiste, uz i nazev to do jiste miry znaci. Jsem pro stastne konce, nicmene pokazde, kdyz se z celeho pribehu vyklubal pouhy sen, jsem se nemohla zbavit pocitu, ze je to jen pomucka ze slamastyky, ze ktere spisovatele/sce­naristi sami nemuzou uniknout. Tohle byl stejny pripad, i kdyz jak jsem psala, jedna se o jediny mozny (realny) konec.

13.8.2014 | 1:30:27

Filtr seriálů
Reklama