Awake (Procitnutí)
82/100 - 39×

Awake(Procitnutí)

Policejní detektiv Michael Britten (Jason Isaacs) při autonehodě ztratil jednoho ze svých bližních. Kterého ale? Probouzí se střídavě do jedné ze dvou realit. V té červené s manželkou přišli o syna a psycholožka mu pomáhá uvědomit si, že ta druhá realita je jen snem, fantazií. V té zelené se obětí autonehody stala manželka a matka jeho syna a o neskutečnosti druhé reality Michaela přesvědčuje neméně přesvědčivý psycholog. Tyto reality se navíc podivně prolínají v detailech, které mu v konečném důsledku pomáhají v řešení případů.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní

Páteční epizoda 1x10 Slack Water, už i s titulky!

Páteční epizoda 1x10 Slack Water, už i s titulky!

V epizodě 1×10 Slack Water Bird a Britten vyšetřují případ, který se na první pohled souvisí s násilnostmi místního gangu, nicméně nic není tak jednoduché, jak se zdá. Hannah přemýšlí o tom, jak se vypořádat se zprávou o Emmině těhotenství. A doufám, že to nebude příliš velký spoiler, když vám řeknu, že se konečně dozvíme, co má kapitánka Harperová a náš tajemný muž spolu do činění.

Tentokrát děkuji novému překladateli Pavliiikovi za to, že rozšířil naše řady a dodal bleskurychlý a kvalitní překlad, překladateli VL4DISovi za přeložení druhé poloviny, a stejně tak Arazielovi za velice rychlé korekce!

Užijte si díl!

0 0
9.5.2012

Diskuze /5

raklo

God Bless Pavliiik :)

9.5.2012 | 11:15:22
Pilous

Sakra, začíná to být fakt parádní seriál, snad bude druhá sérka!!! :( PS: dík za rychlé titulky

10.5.2012 | 11:06:52
mitrid

Pilous: Souhlasím. Pěkně to graduje.

10.5.2012 | 11:30:40
Marketka

Pořád se nerozhodlo, sleduji to pečlivě. Ale ta sledovanost je tak nízká… nechápu, no. Asi je to pro Amíky fakt příliš složité :-(

čestný člen redakce
10.5.2012 | 15:33:39
mitrid

Markétka: Tak já si zase myslím, že v Americe jsou zvyklí na strmé pády od samotného začátku. Tento seriál se spíš rozvíjí jako čaj, takže v podstatě jeho krásu si lidi v Americe začnou uvědomovat až trochu pozdě. Věřím, že se to i Američanům začne líbit. Prostě si neuvědomili, že tento seriál má nějaký ucelený koncept a odhalení mnoho bomb na začátku by znamenalo ucouranost na konci.

10.5.2012 | 20:06:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama