Black Summer
58/100 - 20×

Black Summer

Matka, která přišla o dceru, se vydává na trýznivou cestu a nezastaví ji nic, dokud svou dceru nenajde. Cestou ji provází skupinka amerických uprchlíků, kteří se společně vydávají do světa, kde panuje zombie apokalypsa.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Detektivní, Fantasy, Hororový


Black Summer - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Malý_košík

Som fanúšik zombie, ale toto bol asi najhorší seriál vôbec čo som videl… Nelogické, žiadna myšlienka, zombíkov nejdem ani komentovať proste pre mňa jedna veľká katastrofa… Jedna hviezdička, aj to len za už spomínané zaujímavé dejové línie, ale ináč naozaj nič moc…

14.4.2020 | 1:33:57
Rider S.R.Q

Spousta věcí dost nelogická… Ale základ je super a herci to samé… Docela to bavilo ☺️

18.1.2020 | 1:02:03
kate.cocco

Musím ocenit zajímavý styl natáčení – ty dějové linie. To mě hodně bavilo. Shlídla jsem první sérii (ke konci byly díly o dost kratší) a skončí to tak trapnou scénou na stadionu? Nevím, co si o tom mám myslet, asi jsem čekala něco jinýho :) Jinak ten fail se zásobníky, který vůbec neměnili a stříleli jak dementi do aleluja za mě hodně slabý :)

20.8.2019 | 19:52:07
koligali

Už na první pohled je poznat, že se jedná o nízko rozpočtový brak. Avšak to nejhorší, co kazí celý dojem ze seriálu je Velice nelogické chování přeživších a hlavně nemrtvých. Dával jsem naději až do posledního dílu první série, ale byla to chyba a ztráta času. NEDOPORUČUJI !

18.8.2019 | 22:41:59
JosephNewman

Vypadalo to docela dobře než začli v posledních dvou dílech střílet. Prostě AR-ko má zásobník na 30 a MP5-ka na 30 a bereta 92 na 15+1. Prostě co začli nahrazovat střílení slepejma počítačovou animací tak to jde od desíti k pěti. Mě jako vlastníka AR a Géčka to sere dvojnásob páč vim jak se to chová. No a pak ty výkyvy v inteligenci postav :( Jednou se zdaj být jak vostřílení survajvři a pak udělaj totální píčovinu, která to totálně sráží na dno. No druhá serka musí bejt uplně o jinejch lidech páč tady se dá těžko " kvalitně" navázat.

14.4.2019 | 11:43:34
FValek

Tenhle seriál je prostě celý špatně. Ať už to je šestitýdenní zombie apokalypsa, kdy se nám ukazuje masivní zombie virus, který mění všechny mrtvé a kousnuté do pár vteřin, a přitom nikde není žádný zombík až na to čerstvě vytvořené minimum, tak i když se (znovu podotýkám) po šestitýdenní apokalypse jen tak před knihovnou objeví přeživší, kteří dělají jako by ani nevěděli, že byla nějaká evakuace a existují nějaká zombie. Plus dávám jen za velmi akční kameru a spád, ale trošku i za vyobrazení apokalyptického světa, který mi přijde v některých ohledech reálný, stejně jako chování lidí. Pokud bude mít druhá série nějaký hlubší a logický příběh s trochou děje, tak ji klidně uvítám, ale upřímně jsem rád, že jsem tenhle osmidílný běhací, vrčící a ječící nářez zvládl za jeden den a víc nechci.

13.4.2019 | 4:43:30
mog

není to vůbec marné, tato tématika je sice profláknutá z Walking Dead, ale díky poměrně krátké stopáži a kameře se nenudíte a má to spád. Nicméně tomu chybí trošičku hlubší příběh. Ale spokojenost, určitě budu čekat na 2.sérii a kam se to posune…pokud bude :-)

12.4.2019 | 9:34:55

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama