Bomb Girls
85/100 - 13×

Bomb Girls

Slasti a strasti žen pracujících v muniční továrně v Kanadě za II. světové války

Kanada | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | GLOBAL TV | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Ali Liebert (Betty McRae), Peter Outerbridge (Bob Corbett), Carlyn Burchell (Carol Demers), Jodi Balfour (Gladys Witham), Sebastian Pigott (James Dunn), Charlotte Hegele (Kate Andrews), Meg Tilly (Lorna Corbett), Antonio Cupo (Marco Moretti), Anastasia Phillips (Vera Burr), Brett Dier (Eugene Corbett), Michael Seater (Ivan Buchinsky)

Bezpečnost především

Bezpečnost především

Jaké účesy byly za války „in“?

0 0
8.2.2013

V díle Guests of Honour se Vera snažila prosadit svůj článek o bezpečných účesech pro pracující ženy, přičemž se odvolávala na Veronicu Lake. Pojďme si o této herečce a jejích účesech něco povědět.

Veronica Lake byla známá hollywoodská herečka 40. let. Proslavila se hlavně svou oslnivou krásou a typickým účesem, kterému se říkalo „peek-a-boo“. Vlasy rozdělené pěšinkou na straně jí ve vlnách volně splývaly na ramena a často překrývaly jedno oko. Mezi tehdejšími ženami a dívkami to byl obrovský hit, každá chtěla vypadat jako ona (ve videu je zmíněn velký úspěch, který jí v tomto směru přinesl film „I married a witch“). Ale do prostředí továren a náročné průmyslové práce to účes zrovna vhodný nebyl. Proto opět zasáhla slečna Lake a ve filmovém týdeníku všem ženám předvedla, že půvabné mohou být i se svázanými vlasy. Jak přesně její nový účes vypadal, můžete zjistit ve videu.

Thumbnail Play icon

Zdroj: GLOBAL TV

  • Veronica-Lake-movie-star-8ccde61ee8601902148ebda45e12c013.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama